Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm

Bosch GroupEAN: 3165140861038
Pris fra 612 krtil 779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 167 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 547 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 612 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Professional GWS 9-125 S Vinkelsliber 230V 900W
612 kr
Til butik
Bosch Professional GWS 9-125 S Vinkelsliber 230V 900W billede

Produktinformation

Bosch GWS 9-125 S. Produktfarve: Sort, Blå. Slibeskive, diameter: 12,5 cm, Tomgang (maks.): 11000 rpm, Tomgangshastighed (1. gear): 2800 rpm. Strømkilde: Vekselstrøm, Indgangseffekt: 900 W, Udgangseffekt: 450 W. Vægt: 1,9 kg, Højde: 100 mm, Længde: 280 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601396102
EAN: 3165140861038
Varenr.: 993780856
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GWS 9-125 S vinkelsliber 12,5 cm 11000 rpm 900 W 1,9 kg
641 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vinkelsliber Bosch GWS 9-125 S 125 mm, 900 W
-10%749 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vinkelsliber Bosch GWS 9-125 S 125 mm, 900 W billede

Produktinformation

Effektiv vinkelsliber til præcis slibning og skæringMed Bosch GWS 9-125 S får du en kraftig og kompakt vinkelsliber til renovering og byggeri. Den 900 W motor leverer stabil ydelse, mens den justerbare hastighed fra 2.800 til 11.000 o/min giver kontrol ved både grovslibning og finere opgaver. Den bløde softgrip og den medfølgende støttehåndtag sikrer et godt greb og komfort i længere arbejdsperioder.Fleksibel 125 mm vinkelsliber til mange materialerMaskinen bruger 125 mm slibeskiver og har en justerbar beskyttelsesskærm for bedre arbejdsflow. Med en vægt på kun 1,9 kg og en længde på 28 cm er den let at manøvrere på trange steder. Det gør den velegnet til håndværkere og gør-det-selv-folk, der ønsker kontrol og alsidighed i daglig brug.Strømkilde: AC, 220–240 VInputeffekt: 900 WUdgangseffekt: 450 WTomgangshastighed: 2.800–11.000 o/minSlibeskive diameter: 12,5 cmLydtryksniveau: 93 dB (usikkerhed 3 dB)Lydeffektniveau: 104 dBVibration (slibning/sanding): 7,5 m/s² (usikkerhed 1,5 m/s²)Softgrip: JaJusterbar beskyttelsesskærm: JaFarve: Sort/blåMål (H × L): 10 cm × 28 cmVægt: 1,9 kgPakkemål (B × H × D): 12,8 cm × 12,2 cm × 36,2 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Vinkelslibere
Vægt: 2.62g
EAN: 3165140861038
Varenr.: 1929764
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vinkelsliber Bosch GWS 9-125 S 125 mm, 900 W
-9%769 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Professional GWS 9-125 S Vinkelsliber 230V 900W
779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK612 kr612 krKøb
2CS MEGASTORE DK641 kr680 krKøb
3Boligcenter DK749 kr749 krKøb
4Vivas DK769 kr848 krKøb
5Ultrashop779 kr779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm

PriceData har fulgt prisen på Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 807 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 597 kr.

Den nuværende pris på 612 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Bosch Professional GWS 9-125 S vinkelsliber 230 V - 900 W, 125 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026612 kr29 kr (5%)
2. jun. 2026583 kr12 kr (2%)
1. jun. 2026595 kr12 kr (2%)
29. maj 2026583 kr96 kr (14%)
27. maj 2026679 kr31 kr (5%)
26. maj 2026648 kr36 kr (6%)
25. maj 2026612 kr29 kr (5%)
21. maj 2026641 kr59 kr (10%)
18. maj 2026582 kr34 kr (6%)
17. maj 2026616 kr24 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret