Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO

Bosch GroupHaveredskaberEAN: 4059952529073
Pris fra 1.155 krtil 1.319 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.070 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1155 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Pro Pruner Professional batteridreven græssaks 2,5 cm 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Blå
1.155 kr
Til butik
Bosch Pro Pruner Professional batteridreven græssaks 2,5 cm 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Blå billede

Produktinformation

Bosch Pro Pruner Professional. Blad, bredde: 2,5 cm, Produktfarve: Blå, Pakketype: Kasse. Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 12 V. Bredde: 110 mm, Dybde: 311 mm, Højde: 96 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K1020
EAN: 4059952529073
Varenr.: 999172326
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO
1.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Grensaks batteri 12 V - Bosch Pro Pruner Professional, blå (2,5 cm)
1.239 kr
Til butik
Grensaks batteri 12 V - Bosch Pro Pruner Professional, blå (2,5 cm) billede

Produktinformation

Bosch Pro Pruner Professional. Blad, bredde: 2,5 cm, Produktfarve: Blå, Pakketype: Kasse. Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterispænding: 12 V. Bredde: 110 mm, Dybde: 311 mm, Højde: 96 mmFunktionerBlad, bredde: 2,5 cmPakketype: KasseProduktfarve: BlåBatteriBatterispænding: 12 VBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Vægt & størrelserBredde: 110 mmDybde: 311 mmHøjde: 96 mmVægt: 800 g...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 1.23g
EAN: 4059952529073
Varenr.: 1841562
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Grensaks batteri 12 V - Bosch Pro Pruner Professional, blå (2,5 cm)
1.259 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Pro Pruner Professional batteridreven græssaks 2,5 cm 12 V Lithium-Ion (Li-Ion) Blå
1.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.155 kr1.155 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.199 kr1.199 krKøb
3Boligcenter DK1.239 kr1.239 krKøb
4Vivas DK1.259 kr1.328 krKøb
5Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO i 182 dage. Laveste pris i perioden er 992 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.504 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.127 kr.

Den nuværende pris på 1.155 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Bosch Pro Pruner Professional, 2,5 cm, Blå, Kasse, Lithium-Ion (Li-Ion), 12 V, 110 mm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.155 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.155 kr164 kr (12%)
23. maj 20261.319 kr164 kr (14%)
14. maj 20261.155 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.154 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.155 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.163 kr8 kr (1%)
30. apr. 20261.171 kr8 kr (1%)
29. apr. 20261.163 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret