Gå til hovedindhold

Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder

BoschEludstyrEAN: 4062321106355
Pris fra 572 krtil 755 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 572 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder
572 kr
Til butik
Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder billede

Produktinformation

Føler til brug v/fremmet VVB. Passer til: Compress 7000i og LWM.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Tilbehør til gaskedler
EAN: 4062321106355
Varenr.: 38433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch NTC-Føler med 6mtr kabel - Til varmtvandsbeholder
581 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch NTC remperaturføler, 3 meter
-16%619 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Bosch NTC føler med 6mtr. kabel til varmtvandsbeholder
682,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch NTC Føler 3 meter for VVB
685,96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch NTC remperaturføler, 3 meter
745 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch NTC remperaturføler, 3 meter
755 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk572 kr572 krKøb
2CS MEGASTORE DK581 kr620 krKøb
3CompletVVS619 kr619 krKøb
4vvsfittings.dk682,5 kr682,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN685,96 kr685,96 krKøb
6BilligVVS DK745 kr745 krKøb
7LavprisVVS755 kr755 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder

PriceData har fulgt prisen på Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder i 174 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 685,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 572 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 88 prisændringer for Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 88 prisændringer for Bosch NTC føler med 3 mtr. kabel til varmtvandsbeholder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026572 kr1 kr (0%)
29. maj 2026573 kr1 kr (0%)
27. maj 2026572 kr10 kr (2%)
26. maj 2026582 kr42 kr (7%)
25. maj 2026624 kr58,5 kr (9%)
24. maj 2026682,5 kr57,5 kr (9%)
23. maj 2026625 kr1 kr (0%)
21. maj 2026624 kr11 kr (2%)
20. maj 2026613 kr31 kr (5%)
19. maj 2026582 kr42 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret