Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140917445
Pris fra 479 krtil 872 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 393 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 409 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 479 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic
479 kr
Til butik
Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic billede

Produktinformation

Bosch L-BOXX 238 Professional - Taske til el-værktøj - ABS plastic - for GKM 18V-50 Professional; GKS 18V-57-2 Professional, 18V-70 L Professional

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600A012G2
EAN: 3165140917445
Varenr.: 994133159
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional L-BOXX 238
498 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch L-BOXX 238 - Kuffertsystem - 1600A012G2
872 kr
Til butik
Bosch L-BOXX 238 - Kuffertsystem - 1600A012G2 billede

Produktinformation

Bosch L-BOXX 238 - Kuffertsystem - 1600A012G2 Forbedret opbevarings- og transportløsning i Bosch-mobilitetssystemetEnkel åbning af stablede bokse og forbedret L-BOXX-klikmekanisme til bekvem håndteringFuld fleksibilitet ved hjælp af høj kompatibilitet med alle L-BOXX-udgaver og værktøjsindlæg samt sortimo-køretøjssystemetRobust design takket være det pålidelige L-BOXX-materiale og forbedrede lukkepaler Medleveret tilbehør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Bosch Tilbehør
Vægt: 1g
Artikel nr.: 1600A012G2
EAN: 3165140917445
Varenr.: 7439038

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK479 kr479 krKøb
2Proshop DK498 kr537 krKøb
3Homeshop DK872 kr872 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic

PriceData har fulgt prisen på Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic i 111 dage. Laveste pris i perioden er 394 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 872 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 479 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch L-BOXX 238 Professional Taske Til el-værktøj ABS plastic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026479 kr1 kr (0%)
20. maj 2026480 kr55 kr (13%)
16. maj 2026425 kr3 kr (1%)
14. maj 2026428 kr3 kr (1%)
12. maj 2026431 kr3 kr (1%)
9. maj 2026434 kr59 kr (12%)
7. maj 2026493 kr43 kr (10%)
3. maj 2026450 kr4 kr (1%)
1. maj 2026454 kr25 kr (5%)
30. apr. 2026479 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret