Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch ProfessionalEAN: 4059952581132
Pris fra 1.396 krtil 1.487 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1396 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.396 kr
Til butik
Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GTB 18V-45 Professional - Skruetrækker til gipsvæg - ledningfri - 1/4" unbrakosokkel - 6 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019K7000
EAN: 4059952581132
Varenr.: 1000837279
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GTB18V-45 gipsskruemaskine u. batteri
1.396 kr
Til butik
Bosch GTB18V-45 gipsskruemaskine u. batteri billede

Produktinformation

Batteridrevet gipsskruemaskineBatteridrevet gipsskruemaskine til elementmontage og gipsskruning, ved opbygning af nye vægge, lofter eller meget andet.Skruemaskinens motor er meget støjsvag og aktiveres automatisk, så snart skruen rører ved væggen, såfremt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skrue- & slagmaskiner
Størrelse: 18V
EAN: 4059952581132
Varenr.: 881400416
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GTB 18V-45 Professional (SOLO)
1.446 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GIPSSKRUEMASKINE GTB 18V-45 SOLO - SOLO
1.487 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.396 kr1.396 krKøb
2LavprisVærktøj1.396 kr1.396 krKøb
3Proshop DK1.446 kr1.446 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.487 kr1.487 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.365 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 1.535 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.427 kr.

Den nuværende pris på 1.396 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Bosch GTB 18V-45 Professional Skruetrækker til gipsvæg 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.396 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.404 kr8 kr (1%)
12. maj 20261.412 kr9 kr (1%)
9. maj 20261.421 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.429 kr9 kr (1%)
6. maj 20261.438 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.430 kr8 kr (1%)
30. apr. 20261.438 kr4 kr (0%)
10. apr. 20261.442 kr53 kr (4%)
29. mar. 20261.495 kr50 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret