Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO

Pris fra 829 krtil 1.798,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 969,75 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 812 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 829 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GSB 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri
829 kr
Til butik
Bosch GSB 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri billede

Produktinformation

Bosch GSB 18V-65 Professional - slagboremaskine - ledningfri - 2 gear - nøgleløs borepatron 13 mm - 76 Nm - 18 V - intet batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019N3300
EAN: 4053423321128
Varenr.: 1002935566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO
914 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GSB 18V-65 Professional slagboremaskine 18 V - uden batteri
-12%969 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GSB 18V-65 Professional slagboremaskine 18 V - uden batteri
-12%989 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSB 18V-65 Professional 18V Slagboremaskine Intet batteri
1.079 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Slagboremaskine gsb 18v-65 solo
1.798,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK829 kr829 krKøb
2CS MEGASTORE DK914 kr953 krKøb
3Boligcenter DK969 kr969 krKøb
4Vivas DK989 kr1.058 krKøb
5Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb
6MaintainIt1.798,75 kr1.798,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO i 163 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 961 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 865 kr.

Den nuværende pris på 829 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch GSB 18V-65 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, Borepatron til hurtig frigivelse, Blå, Tyskland, 27000 rpm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026829 kr1 kr (0%)
28. maj 2026828 kr1 kr (0%)
27. maj 2026829 kr1 kr (0%)
16. maj 2026828 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026829 kr10 kr (1%)
29. apr. 2026839 kr16 kr (2%)
28. apr. 2026823 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026829 kr25 kr (3%)
23. apr. 2026854 kr39 kr (5%)
22. apr. 2026815 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret