Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V

Pris fra 1.549 krtil 2.673 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.124 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.258 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1549 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V
1.549 kr
Til butik
Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V billede

Produktinformation

Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine Oplev den kraftfulde og alsidige Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine, ideel til både professionelle håndværkere og ambitiøse gør-det-selv-typer. Med en imponerende 18V motor leverer denne slagboremas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4059952605685
Varenr.: 120484
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GSB18V-45 Professional slagboremaskine m. 2x18V 2,0Ah
1.715 kr
Til butik
Bosch GSB18V-45 Professional slagboremaskine m. 2x18V 2,0Ah billede

Produktinformation

Kompakt 18V slagboremaskine fra BoschDenne kompakte slagboremaskine fra Bosch har en Kulfri motor, som giver lang levetid og maksimal kraft til alle standardopgaver bore og skrueopgaver. Makisnen når et maksimalt moment på 45Nm og en rotationshastighed på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skrue- & slagmaskiner
Størrelse: 18V 2,0Ah
EAN: 4059952605685
Varenr.: 881400354
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SLAGBOREMASKINE GSB 18V-45 2X2AH L-BOXX
2.337 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuslagboremaskine Gsb 18V-45 2X2ah L-Boxx - 06019K3303
2.673 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.549 kr1.549 krKøb
2LavprisVærktøj1.715 kr1.715 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.337 kr2.337 krKøb
4Homeshop DK2.673 kr2.673 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V

PriceData har fulgt prisen på Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.258 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 1.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.623 kr.

Den nuværende pris på 1.549 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.549 kr166 kr (10%)
24. maj 20261.715 kr166 kr (11%)
20. maj 20261.549 kr166 kr (10%)
18. maj 20261.715 kr166 kr (11%)
16. maj 20261.549 kr166 kr (10%)
15. maj 20261.715 kr166 kr (11%)
28. apr. 20261.549 kr269 kr (15%)
27. apr. 20261.818 kr269 kr (17%)
24. apr. 20261.549 kr253 kr (14%)
23. apr. 20261.802 kr253 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret