Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm

Bosch GroupEAN: 4059952654850
Pris fra 1.859 krtil 2.629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 770 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.678 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1859 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm
1.859 kr
Til butik
Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm billede

Produktinformation

Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL. Type: Græstrimmer, Skærediameter (maks.): 33 cm, Hovedtype: Nylonlinje. Strømkilde: Batteri, Batterispænding: 18 V. Vægt: 3,5 kg, Bredde: 408 mm, Dybde: 311 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008D0000
EAN: 4059952654850
Varenr.: 1001584691
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Græstrimmer Grt-7442747 - 06008D0000
1.899 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRÆSTRIMMER GRT 18V-33 33CM SOLO
2.510,13 kr
Til butik
GRÆSTRIMMER GRT 18V-33 33CM SOLO billede

Produktinformation

GFR 18V-33 Professional er en kraftig batteridrevet græstrimmer med en kraftig kulfri motor, som leverer højere ydelse samt længere drifts- og levetid. Du kan tilpasse motorhastigheden manuelt, så den passer til de aktuelle arbejdsbetingelser, så driftsti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
EAN: 4059952654850
Varenr.: 15843513663823
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm
2.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.859 kr1.859 krKøb
2Homeshop DK1.899 kr1.899 krKøb
3EL-GROSSISTEN2.510,13 kr2.510,13 krKøb
4Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm

PriceData har fulgt prisen på Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.447 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.973 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.738 kr.

Den nuværende pris på 1.859 kr er 7% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bosch GRT 18V-33 PROFESSIONAL Græstrimmer Elektrisk 6400opm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.859 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.860 kr34 kr (2%)
14. maj 20261.894 kr9 kr (0%)
9. maj 20261.885 kr14 kr (1%)
19. apr. 20261.899 kr221 kr (13%)
8. apr. 20261.678 kr12 kr (1%)
6. apr. 20261.690 kr18 kr (1%)
3. apr. 20261.708 kr18 kr (1%)
27. feb. 20261.690 kr90 kr (5%)
26. feb. 20261.780 kr93 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret