Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch GroupRedskaberEAN: 3165140866583
Pris fra 1.674 krtil 2.059 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 385 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.603 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1674 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.674 kr
Til butik
Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GHO 12V-20 Professional - Høvl - ledningfri - intet batteri - 10.8 - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06015A7000
EAN: 3165140866583
Varenr.: 998473334
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUHØVL GHO 12V-20 SOLO - SOLO
1.779 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GHO 12V-20 Akku-høvle - 06015A7000
1.850 kr
Til butik
Bosch GHO 12V-20 Akku-høvle - 06015A7000 billede

Produktinformation

Bosch GHO 12V-20 Akku-høvle - 06015A7000Den første professionelle 12 V-høvl giver endnu bedre kontrol over værktøjetOptimeret balancepunkt giver komfortabel og ergonomisk håndteringBørsteløs EC-motor og 12 V-system giver et kompakt værktøjsdesignAkkuens bevægelsesfrihed giver maksimal funktionalitet i alle arbejdspositionerMedleveret tilbehør2 x høvlklinge, 56 x 5,5 x 1,1 mm (2 608 000 672)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06015A7000
EAN: 3165140866583
Varenr.: 7438919
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.674 kr1.674 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.779 kr1.779 krKøb
3Homeshop DK1.850 kr1.850 krKøb
4Ultrashop2.059 kr2.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 157 dage. Laveste pris i perioden er 1.525 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.657 kr.

Den nuværende pris på 1.674 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20261.674 kr20 kr (1%)
20. maj 20261.654 kr20 kr (1%)
14. maj 20261.674 kr46 kr (3%)
25. mar. 20261.720 kr15 kr (1%)
23. mar. 20261.735 kr115 kr (6%)
21. mar. 20261.850 kr247 kr (15%)
10. mar. 20261.603 kr29 kr (2%)
4. mar. 20261.632 kr19 kr (1%)
28. feb. 20261.651 kr19 kr (1%)
28. jan. 20261.632 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret