Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 3165140922876
Pris fra 1.894 krtil 1.964 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.615 kr 20. maj

Sammenlign priser på Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1894 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
1.894 kr
Til butik
Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GHO 12V-20 Professional - Høvl - ledningfri - intet batteri - 10.8 - 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06015A7002
EAN: 3165140922876
Varenr.: 995258590
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKUHØVL GHO 12V-20 SOLO L-BOXX
1.963 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GHO 12V-20 Professional (SOLO)
1.964 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.894 kr1.894 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.963 kr1.963 krKøb
3Proshop DK1.964 kr1.964 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.485 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.886 kr.

Den nuværende pris på 1.894 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Bosch GHO 12V-20 Professional Høvl 10.8 - 12V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.894 kr275 kr (17%)
29. maj 20261.619 kr2 kr (0%)
27. maj 20261.617 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.615 kr280 kr (15%)
17. maj 20261.895 kr57 kr (3%)
9. maj 20261.952 kr57 kr (3%)
7. maj 20261.895 kr2 kr (0%)
1. maj 20261.897 kr2 kr (0%)
30. apr. 20261.899 kr1 kr (0%)
28. apr. 20261.900 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret