Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev

Bosch PRORedskaberEAN: 4059952564562
Pris fra 2.108 krtil 2.350 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 242 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.753 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2108 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev
2.108 kr
Til butik
Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev billede

Produktinformation

Bosch GDS Professional 18V-1000 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2" kvadratisk drev - 1000 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019J8300
EAN: 4059952564562
Varenr.: 999661978
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch PRO GDS 18V-1000 Slagnøgle - SOLO
2.154 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch slagnøgle 1000nm - 18V u. batteri
2.194 kr
Til butik
Bosch slagnøgle 1000nm - 18V u. batteri billede

Produktinformation

Professionel slagnøgle Bosch Professional slagnøgle som giver dig fuld kraft uden ledning. Slagnøglen har 1/2" værktøjsholder og med sit høje moment og BITURBO Brushless-teknologi, er slagnøglen perfekt til metalopgaver med maskinskruer fra størrelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skrue- & slagmaskiner
Størrelse: 1/2"
EAN: 4059952564562
Varenr.: 881400174
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Slagnøgle Gds 18V-1000 Solo - 06019J8300
2.350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.108 kr2.108 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.154 kr2.154 krKøb
3LavprisVærktøj2.194 kr2.194 krKøb
4Homeshop DK2.350 kr2.350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev i 93 dage. Laveste pris i perioden er 1.753 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 2.165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.045 kr.

Den nuværende pris på 2.108 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle Uden batteri Intet batteri 1/2" kvadratisk drev de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.108 kr74 kr (4%)
24. maj 20262.034 kr90 kr (4%)
20. maj 20262.124 kr14 kr (1%)
16. maj 20262.138 kr14 kr (1%)
10. maj 20262.124 kr27 kr (1%)
8. maj 20262.097 kr35 kr (2%)
6. maj 20262.062 kr35 kr (2%)
4. maj 20262.097 kr9 kr (0%)
3. maj 20262.106 kr22 kr (1%)
2. maj 20262.128 kr48 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret