Gå til hovedindhold

Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

BoschRedskaberEAN: 4059952564579
Pris fra 2.428 krtil 3.760 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.332 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.869,6 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2428 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.428 kr
Til butik
Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet billede

Produktinformation

Bosch GDS Professional 18V-1000 - Stødnøgle - ledningfri - 1/2" kvadratisk drev - 1000 N·m - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06019J8301
EAN: 4059952564579
Varenr.: 998965474
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SLAGNØGLE GDS 18V-1000 SOLO L-BOXX - SOLO
2.469 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GDS Professional 18V-1000 (SOLO)
2.470 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Slagnøgle Gds 18V-1000 Solo L-boxx - 06019J8301
3.760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.428 kr2.428 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.469 kr2.469 krKøb
3Proshop DK2.470 kr2.470 krKøb
4Homeshop DK3.760 kr3.760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 115 dage. Laveste pris i perioden er 1.869,6 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 2.438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.320 kr.

Den nuværende pris på 2.428 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bosch GDS Professional 18V-1000 Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.428 kr10 kr (0%)
30. maj 20262.438 kr101 kr (4%)
28. maj 20262.337 kr258 kr (12%)
27. maj 20262.079 kr2 kr (0%)
20. maj 20262.077 kr260 kr (11%)
24. mar. 20262.337 kr467,4 kr (25%)
16. mar. 20261.869,6 kr434,4 kr (19%)
6. mar. 20262.304 kr115 kr (5%)
4. mar. 20262.419 kr115 kr (5%)
3. mar. 20262.304 kr125 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret