Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

Pris fra 1.855 krtil 2.885 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.030 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.776 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1855 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GDS 18V-450 HC Professional (SOLO)
1.855 kr
Til butik
Bosch Professional GDS 18V-450 HC Professional (SOLO) billede

Produktinformation

Stødnøgle, ledningfri, 1/2" kvadratisk drev, 800 N·m, intet batteri, 18 V

Produktspecifikationer

Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 06019K4000
EAN: 4059952568010
Varenr.: 3140429
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet
2.032 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SLAGNØGLE GDS 18V-450 HC SOLO - SOLO
2.089 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuslagnøgle Gds - 7442595 - 06019K4000
2.885 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.855 kr1.855 krKøb
2CompuMail DK2.032 kr2.032 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.089 kr2.089 krKøb
4Homeshop DK2.885 kr2.885 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.742 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.927 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.817 kr.

Den nuværende pris på 1.855 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Bosch GDS 18V-450 HC Professional Slagnøgle 18V Uden batteri Batteri og lader ikke inkluderet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20261.855 kr41 kr (2%)
1. maj 20261.814 kr33 kr (2%)
26. apr. 20261.847 kr33 kr (2%)
22. apr. 20261.814 kr41 kr (2%)
18. apr. 20261.855 kr8 kr (0%)
10. apr. 20261.847 kr8 kr (0%)
9. apr. 20261.855 kr8 kr (0%)
2. apr. 20261.847 kr8 kr (0%)
31. mar. 20261.855 kr38 kr (2%)
29. mar. 20261.817 kr41 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret