Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO

Bosch GroupRedskaberEAN: 4053423304961
Pris fra 755 krtil 1.535 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 780 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 738 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 755 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO
755 kr
Til butik
Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slagnøgler
Farve: 4
Artikel nr.: 06019N2020
EAN: 4053423304961
Varenr.: 24003411
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Pro GDR 18V-215 1/4" Slagskruetrækker intet batteri
764 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Pro GDR 18V-215 1/4 Slagskruetrækker intet batteri
979 kr
Til butik
Bosch Pro GDR 18V-215 1/4 Slagskruetrækker intet batteri billede

Produktinformation

Bosch Pro GDR 18V-215 14 Slagskruetrækker - Uden Batteri Udforsk nye højder inden for skruearbejde med Bosch Pro GDR 18V-215 14 Slagskruetrækker. Denne kraftfulde og kompakte model er ideel til professionelle håndværkere, der kræver præcision og effektivi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: skal sorteres
EAN: 4053423304961
Varenr.: 130043
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akkuslagskruetrækker Gdr 18V-215 Solo - 06019N2020
1.535 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK755 kr794 krKøb
2CompuMail DK764 kr764 krKøb
3Ultrashop979 kr979 krKøb
4Homeshop DK1.535 kr1.535 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO

PriceData har fulgt prisen på Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO i 184 dage. Laveste pris i perioden er 738 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.321 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 930 kr.

Den nuværende pris på 755 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Bosch GDR 18V-215 Professional, Slagnøgle, Pistolhåndtag, 1/4, Blå, Tyskland, 3300 rpm - SOLO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026755 kr3 kr (0%)
28. maj 2026758 kr2 kr (0%)
26. maj 2026760 kr2 kr (0%)
24. maj 2026762 kr2 kr (0%)
22. maj 2026764 kr191 kr (20%)
21. maj 2026955 kr191 kr (25%)
6. maj 2026764 kr4 kr (1%)
5. maj 2026768 kr10 kr (1%)
1. maj 2026778 kr19 kr (3%)
30. apr. 2026759 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret