Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140485913
Pris fra 868 krtil 1.310 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 868 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W
868 kr
Til butik
Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W billede

Produktinformation

Bosch GBM 6 RE Professional - Bor/driver - 350 W - nøgleløs borepatron - 12.3 N·m

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0601472600
EAN: 3165140485913
Varenr.: 989542144
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BOREMASKINE GBM 6 RE
943 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBM 6 RE - Boremaskine - 0601472600
1.310 kr
Til butik
Bosch GBM 6 RE - Boremaskine - 0601472600 billede

Produktinformation

Bosch GBM 6 RE - Boremaskine - 06014726001-gears boremaskine til præcisionsboringGBM 6 RE Professional er en 1-gears boremaskine med ledning, der er konstrueret til præcisionsarbejdeDens pålidelige 350-W-motor og meget høje omdrejningstal gør den ideel til boring med små diametreBoremaskinens kompakte letvægtshus gør den brugervenlig, især til boring i serierDesuden er denne boremaskines spindel fastgjort inde i lejerne, hvilket giver stabil drift og muliggør boring med høj præcision.Dette væ...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 601472600
EAN: 3165140485913
Varenr.: 7430382

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK868 kr868 krKøb
2CS MEGASTORE DK943 kr982 krKøb
3Homeshop DK1.310 kr1.310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W i 178 dage. Laveste pris i perioden er 859 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 1.310 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.017 kr.

Den nuværende pris på 868 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Bosch GBM 6 RE Professional Bore-/skruemaskine Nøgleløs borepatron 350W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026868 kr442 kr (34%)
30. maj 20261.310 kr356 kr (37%)
28. maj 2026954 kr9 kr (1%)
27. maj 2026945 kr9 kr (1%)
26. maj 2026954 kr356 kr (27%)
24. maj 20261.310 kr375 kr (40%)
23. maj 2026935 kr375 kr (29%)
21. maj 20261.310 kr365 kr (39%)
20. maj 2026945 kr365 kr (28%)
19. maj 20261.310 kr337 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret