Gå til hovedindhold

Bosch Professional Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule

Bosch ProfessionalRedskaberEAN: 3165140859127
Pris fra 1.330 krtil 2.160 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 830 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.327 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1330 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Professional GBH 2-26
1.330 kr
Til butik
Bosch Professional GBH 2-26 billede

Produktinformation

Bosch Professional GBH 2-26 Borehammer med SDS plus, Nominel indgangseffekt: 830 W, Slagenergi: 2,7 J, Borediam. beton, hammerbor: 4 - 26 mm Indeholder: Ekstrahåndgreb (2 602 025 141); Værktøjskuffert; Dybdeanslag 210 mm (1 613 001 010); Klud

Produktspecifikationer

Kategori: SkrueBoremaskine
Artikel nr.: 06112A3000
EAN: 3165140859127
Varenr.: 2594512
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule
1.357 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SDS borehammer GBH 2-26 professional
1.365 kr
Til butik
Bosch SDS borehammer GBH 2-26 professional billede

Produktinformation

Bosch SDS borehammer GBH 2-26 professional GBH 2-26 Professional repræsenterer den alsidige SDS-borehammer med ledning, skabt til daglig brug af den engagerede håndværker. Med sin slagenergi på 2,7 J muliggør den hurtig boring og leverer imponerende mejse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skrue- & slagmaskiner
EAN: 3165140859127
Varenr.: 881390213
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BOREHAMMER GBH 2-26 CASE
1.491 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Bosch SDS borehammer GBH 2-26 professional
1.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GBH 2-26 Professional roterende hammer 830 W - SDS-plus, 2,7 J
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GBH 2-26 Professional roterende hammer 830 W - SDS-plus, 2,7 J
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule
1.649 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch SDS borehammer GBH 2-26 professional
1.939 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch SDS borehammer professional
1.999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Bosch borehammer GBH 2-26 L-case
2.069,36 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBH 2-26 Borehammer med SDS-plus - 06112A3000
2.160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.330 kr1.330 krKøb
2CompuMail DK1.357 kr1.357 krKøb
3LavprisVærktøj1.365 kr1.365 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.491 kr1.491 krKøb
5LavprisEl1.499 kr1.499 krKøb
6Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
7Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
8Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb
9BilligVVS DK1.939 kr1.939 krKøb
10LavprisVVS1.999 kr1.999 krKøb
11EL-GROSSISTEN2.069,36 kr2.069,36 krKøb
12Homeshop DK2.160 kr2.160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule i 99 dage. Laveste pris i perioden er 1.327 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.369 kr.

Den nuværende pris på 1.330 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch GBH 2-26 Professional Roterende hammer 830W med ledning 2.7Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.330 kr35 kr (3%)
26. maj 20261.365 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.349 kr15 kr (1%)
21. maj 20261.334 kr23 kr (2%)
20. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.365 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.357 kr8 kr (1%)
8. apr. 20261.365 kr38 kr (3%)
28. mar. 20261.327 kr85 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret