Gå til hovedindhold

Bosch PRO Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule

Bosch PRORedskaberEAN: 3165140981156
Pris fra 2.069 krtil 2.835 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 766 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.814 kr 5. maj

Sammenlign priser på Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2069 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule
2.069 kr
Til butik
Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule billede

Produktinformation

Bosch GBH 18V-26 D Professional - Roterende hammer - ledningfri - SDS-plus - 2.5 joule - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0611916001
EAN: 3165140981156
Varenr.: 994735067
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch GBH 18V-26 D - Akku borehammer med SDS plus - 0611916001
2.835 kr
Til butik
Bosch GBH 18V-26 D - Akku borehammer med SDS plus - 0611916001 billede

Produktinformation

Bosch GBH 18V-26 D - Akku borehammer med SDS plus - 0611916001Universalborehammer med D-håndtag til lodret boring og mejsling i kategorien med batteridrevet SDS plus værktøjDen batteridrevne borehammer GBH 18V-26 D Professional med D-håndgreb er den perfekte allroundmaskine i Boschs SDS plus-kategori med høj ydelse, især ved lodret boring og mejslingMed en slagkraft på 2,5 J, som leveres af en børsteløs motor, leverer den en batteridrevet effekt svarende til effekten i etablerede Bosch-hamre...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch PRO
Kategori: Professionel
Vægt: 1g
Artikel nr.: 611916001
EAN: 3165140981156
Varenr.: 7440282

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.069 kr2.069 krKøb
2Homeshop DK2.835 kr2.835 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule i 135 dage. Laveste pris i perioden er 1.776 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.007 kr.

Den nuværende pris på 2.069 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bosch GBH 18V-26 D Professional Borehammer Batteri og lader ikke inkluderet 18V 2.5Joule de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20262.069 kr1 kr (0%)
17. maj 20262.070 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.068 kr2 kr (0%)
7. maj 20262.070 kr256 kr (14%)
5. maj 20261.814 kr258 kr (12%)
1. maj 20262.072 kr2 kr (0%)
30. apr. 20262.074 kr3 kr (0%)
28. apr. 20262.077 kr8 kr (0%)
26. apr. 20262.069 kr1 kr (0%)
24. apr. 20262.070 kr27 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret