Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus)

Bosch GroupEAN: 4053423235050
Pris fra 1.707 krtil 2.489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 782 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.627 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1707 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch GBH 18V-24C Professional Professional Roterende hammer Intet batteri 18V 2.4Joule
1.707 kr
Til butik
Bosch GBH 18V-24C Professional Professional Roterende hammer Intet batteri 18V 2.4Joule billede

Produktinformation

Bosch GBH 18V-24C Professional - Roterende hammer - ledningfri - SDS-plus - 2.4 Joule - intet batteri - 18 V

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 611923002
EAN: 4053423235050
Varenr.: 1001758965
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus)
-24%1.899 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) billede

Produktinformation

Bosch GBH 18V-24C Professional - Roterende hammer - ledningfri - SDS-plus - 2.4 Joule - intet batteri - 18 VFunktionerBorepatron type: SDS-plusBoring: JaDybdestop: JaJusterbar hastighed: JaMejsling: JaMotortype: Børsteløs motorOmvendt: JaProduktfarve: Sort, BlåSlagboring: JaPræstationBore diameter, beton (maks.): 2,4 cmBore diameter, stål (maks.): 1,3 cmBore diameter, træ (maks.): 3 cmBore-diameter, sten (maks.): 1,4 cmEnergi ved slagkraft: 2,4 JLydeffektniveau: 102,5 dBLydtryksniveau: 91,5 dBOptimale antal apparater i beton: 4 - 24 mmSlagkraft: 4350 bpm or slag i minuttetUsikkerhed i lydniveauet: 3 dBUsikkerhed om vibrationsniveau (hammerboring): 1,5 m/s²Usikkerhed om vibrationsniveau (mejsling): 1,5 m/s²Vibrationsniveau (hammerboring): 15,5 m/s²Vibrationsniveau (mejsling): 9,5 m/s²Vurderet hastighed: 980 rpmStrømstyringBatterispænding: 18 VBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Strømkilde: BatteriUdskifteligt batteri: JaVægt & størrelserBredde: 102 mmDybde: 337 mmH...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Boremaskiner og Slagboremaskiner
Vægt: 5.72g
EAN: 4053423235050
Varenr.: 2168537
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus)
-24%1.919 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) billede

Produktinformation

Bosch GBH 18V-24C Professional - Roterende hammer - ledningfri - SDS-plus - 2.4 Joule - intet batteri - 18 VFunktionerBorepatron type: SDS-plusBoring: JaDybdestop: JaJusterbar hastighed: JaMejsling: JaMotortype: Børsteløs motorOmvendt: JaProduktfarve: Sort, BlåSlagboring: JaPræstationBore diameter, beton (maks.): 2,4 cmBore diameter, stål (maks.): 1,3 cmBore diameter, træ (maks.): 3 cmBore-diameter, sten (maks.): 1,4 cmEnergi ved slagkraft: 2,4 JLydeffektniveau: 102,5 dBLydtryksniveau: 91,5 dBOptimale antal apparater i beton: 4 - 24 mmSlagkraft: 4350 bpm or slag i minuttetUsikkerhed i lydniveauet: 3 dBUsikkerhed om vibrationsniveau (hammerboring): 1,5 m/s²Usikkerhed om vibrationsniveau (mejsling): 1,5 m/s²Vibrationsniveau (hammerboring): 15,5 m/s²Vibrationsniveau (mejsling): 9,5 m/s²Vurderet hastighed: 980 rpmStrømstyringBatterispænding: 18 VBatteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion)Strømkilde: BatteriUdskifteligt batteri: JaVægt & størrelserBredde: 102 mmDybde: 337 mmHøjde: 226 mmPakkebredde: 353 mmPakkedybde: 444 mmPakkehøjde: 240 mmVægt: 2,9 kgEmballage indholdBæretaske: JaHjælpehåndtag: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Boremaskiner og Slagboremaskiner
Vægt: 5.72g
EAN: 4053423235050
Varenr.: 2168537
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch GBH 18V-24C Professional Professional Roterende hammer Intet batteri 18V 2.4Joule
1.989 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BOREHAMMER GBH 18V-24 C SOLO L-BOXX 238 - SOLO
2.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.707 kr1.707 krKøb
2Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
3Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
4Ultrashop1.989 kr1.989 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.489 kr2.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus)

PriceData har fulgt prisen på Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.625 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 2.242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.872 kr.

Den nuværende pris på 1.707 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bosch GBH 18V-24C Professional slagboremaskine/rotationshammer - 18 V, 2,4 J, uden batteri (SDS-plus) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.707 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.711 kr36 kr (2%)
14. maj 20261.747 kr44 kr (2%)
13. maj 20261.791 kr9 kr (1%)
12. maj 20261.800 kr1 kr (0%)
11. maj 20261.801 kr9 kr (0%)
10. maj 20261.810 kr8 kr (0%)
9. maj 20261.818 kr77 kr (4%)
6. maj 20261.741 kr112 kr (7%)
1. maj 20261.629 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret