Gå til hovedindhold

Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router

BoschRedskaberEAN: 3165140727075
Pris fra 537 krtil 760 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 519 kr 2. maj

Sammenlign priser på Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 537 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router
537 kr
Til butik
Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router billede

Produktinformation

Bosch FSN RA 32 800 Professional - Guideskinne - længde: 800 mm - bredde: 142 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600Z0003V
EAN: 3165140727075
Varenr.: 989775008
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch FØRINGSSKINNE 800 FSN RA 32
584 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch FSN RA 32 800 Systemtilbehør - 1600Z0003V
760 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK537 kr537 krKøb
2CS MEGASTORE DK584 kr623 krKøb
3Homeshop DK760 kr760 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router

PriceData har fulgt prisen på Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router i 134 dage. Laveste pris i perioden er 519 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 570 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 540 kr.

Den nuværende pris på 537 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch FSN RA 32 800 Professional Guideskinne Plunge-router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026537 kr2 kr (0%)
31. maj 2026539 kr3 kr (1%)
29. maj 2026542 kr2 kr (0%)
27. maj 2026540 kr1 kr (0%)
16. maj 2026539 kr20 kr (4%)
2. maj 2026519 kr24 kr (4%)
21. apr. 2026543 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026544 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026543 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026542 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret