Gå til hovedindhold

Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router

BoschRedskaberEAN: 3165140727082
Pris fra 827 krtil 1.235 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 408 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 827 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router
827 kr
Til butik
Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router billede

Produktinformation

Bosch FSN RA 32 1600 Professional - Guideskinne - længde: 1600 mm - bredde: 142 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 1600Z0003W
EAN: 3165140727082
Varenr.: 994037989
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch FØRINGSSKINNE 1600 FSN RA 32
850 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch FSN RA 32 1600 Systemtilbehør - 1600Z0003W
1.235 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK827 kr827 krKøb
2CS MEGASTORE DK850 kr889 krKøb
3Homeshop DK1.235 kr1.235 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router

PriceData har fulgt prisen på Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router i 101 dage. Laveste pris i perioden er 827 kr (registreret d. 22. februar 2026), højeste er 897 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 870 kr.

Den nuværende pris på 827 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Bosch FSN RA 32 1600 Professional Guideskinne Plunge-router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026827 kr51 kr (6%)
26. apr. 2026878 kr17 kr (2%)
21. apr. 2026895 kr2 kr (0%)
18. apr. 2026897 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026895 kr68 kr (8%)
22. feb. 2026827 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret