Gå til hovedindhold

Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169

BoschRedskaberEAN: 3165140599306
Pris fra 159 krtil 414 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 255 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 158 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch CYL-9 Borebitsæt 5 stk
159 kr
Til butik
Bosch CYL-9 Borebitsæt 5 stk billede

Produktinformation

Bosch CYL-9 - Borebitsæt - for glas, flise, keramik, porcelæn - 5 stykker

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 2608587169
EAN: 3165140599306
Varenr.: 993511137
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch FLISEBORSÆT 4-10MM 5 STK CYL-9
177 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Fliseborsæt CYL-9 Ceramic med 5 dele
177 kr
Til butik
Bosch Fliseborsæt CYL-9 Ceramic med 5 dele billede

Produktinformation

CYL-9 Ceramic-fliseborehovedet er et standardborehoved til boring i fliser. Det praktiske borehoved er velegnet til tørboring uden køling. Det enkle design uden noter er særlig velegnet til boring i bløde til mellemhårde fliser. Boring uden slagfunktion ved lave omdrejningstal. Borehovedet er kompatibelt med strømforsynede og batteridrevne boremaskiner med cylinderformet skaftsystem. Fliseborsæt CYL-9 Ceramic med 5 dele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bor bits
Artikel nr.: 2608587169
EAN: 3165140599306
Varenr.: 2508988
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169
414 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK159 kr159 krKøb
2CS MEGASTORE DK177 kr216 krKøb
3Proshop DK177 kr216 krKøb
4Homeshop DK414 kr414 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169

PriceData har fulgt prisen på Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 158 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 185 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bosch Fliseborsæt 4-10mm 5 Stk Expert Ceramic - 2608587169 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026159 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026158 kr6 kr (4%)
15. mar. 2026164 kr6 kr (4%)
2. mar. 2026158 kr27 kr (15%)
25. feb. 2026185 kr8 kr (5%)
1. jan. 2026177 kr19 kr (12%)
29. dec. 2025158 kr19 kr (11%)
16. dec. 2025177 kr3 kr (2%)
15. dec. 2025174 kr16 kr (10%)
14. dec. 2025158 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret