Gå til hovedindhold

Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm

BoschVæg & loftsventilatorEAN: 4062321172305

Sammenlign priser på Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1442 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm
1.442 kr
Til butik
Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Væg & loftsventilator
Farve: 3
Artikel nr.: 7738335624
EAN: 4062321172305
Varenr.: 7721172

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.442 kr1.641 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm i 128 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 14. juni 2026), højeste er 1.474 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 737 kr.

Den nuværende pris på 1.442 kr er 96% over normalprisen. Prisen er steget 281% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch F1500 W 125, Væg, Badeværelse, Hvid, Plast, 182 m³/t, 12,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. jul. 20261.442 kr32 kr (2%)
29. jun. 20261.474 kr180 kr (14%)
28. jun. 20261.294 kr201,96 kr (18%)
27. jun. 20261.092,04 kr690,04 kr (172%)
25. jun. 2026402 kr6 kr (1%)
18. jun. 2026408 kr30 kr (8%)
14. jun. 2026378 kr90 kr (19%)
29. maj 2026468 kr8 kr (2%)
22. maj 2026476 kr63 kr (15%)
8. maj 2026413 kr32 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret