Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå

Pris fra 399 krtil 519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender 750W Sort/grå
399 kr
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender 750W Sort/grå billede

Produktinformation

Bosch ErgoMixx MSM67170 - Stavblender - 750 W - sort/grå

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MSM67170
EAN: 4242002732305
Varenr.: 990019281
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå
458 kr
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå billede

Produktinformation

Bredd: 5.5 cm, Bredd (brutto): 27 cm, Djup: 6.2 cm, Djup (brutto): 50 cm, Egenskaper: Iskrossning, rostfritt stålblad, fyrbladssystem, visputmatningsknapp, Funktion och inställningar: Turbofunktion, Färg: Svart/grå, Garanti: 2 år, Hastighetslägen: Varierbar, Höjd: 21 cm, Höjd (brutto): 42 cm, Inkluderade blad och tillsatser: Iskrossningsblad, hacktillsats, vispanslutning i rostfritt stål, Medföljande tillbehör: Kopp, Produkttyp: Handmixer, Sladdlängd: 2.6 m, Spänning: 50/60 Hz, Standarder som följs: SIQ, ROSTEST, Strömförbrukning: 750 W, Tål maskindisk: Avtagbara delar, Vikt: 1.52 kg, Vikt (brutto): 1.98 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Stavblender
EAN: 4242002732305
Varenr.: C61990
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch ErgoMixx MSM67170 stavblender 750 W - sort/grå
-13%479 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM67170 stavblender 750 W - sort/grå billede

Produktinformation

Bosch ErgoMixx MSM67170 - Stavblender - 750 W - sort/gråUltra stærk blender til større opgaver i køkkenet.GenereltEgenskaber: Isknusningblade i rustfrit stålfire-klinge systempiskerisudskydningsknapFarve: Sort/gråFunktion og indstillinger: TurbofunktionMaskinopvaskbar: Aftagelige deleProdukttype: StavblenderIndstilliinger, styringerog indikatorerHastighedsindstillinger: VariabelDiverseInkluderede klinger og påsættelser: Isknusnings bladechopper tilbehørvedhæftning til piskeris i rustfrit stålInkluderet tilbehør: BægerglasOverensstemmelsesstandarder: SIQ, ROSTESTKraftLedningslængde: 2.6 mSpænding: 50/60 HzStrømforbrug: 750 WMål og vægtBredde: 5.5 cmDybde: 6.2 cmHøjde: 21 cmVægt: 1.52 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 27 cmDybde (forsendelse): 50 cmHøjde (forsendelse): 42 cmVægt (forsendelse): 1.98 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Stavblendere
Vægt: 1.89g
EAN: 4242002732305
Varenr.: 2017455
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ErgoMixx MSM67170 - Stavblender - 750 W - sort/grå
497 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch ErgoMixx MSM67170 stavblender 750 W - sort/grå
-12%499 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender 750W Sort/grå
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK399 kr399 krKøb
2Teknikproffset DK458 kr517 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4CS MEGASTORE DK497 kr536 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå

PriceData har fulgt prisen på Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå i 134 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 536 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 439 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Bosch ErgoMixx MSM67170 Stavblender Turbofunktion Sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026399 kr9 kr (2%)
24. apr. 2026408 kr28 kr (6%)
23. apr. 2026436 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026440 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026441 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026444 kr8 kr (2%)
19. apr. 2026436 kr5 kr (1%)
18. apr. 2026441 kr5 kr (1%)
17. apr. 2026436 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026437 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret