Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå

Pris fra 243 krtil 398 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ErgoMixx MSM66110 - Stavblender - 600 W - hvid, telegrå
243 kr
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM66110 - Stavblender - 600 W - hvid, telegrå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Stavblendere
Farve: 4
Artikel nr.: MSM66110
EAN: 4242002678160
Varenr.: 2268223
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender 600W Hvid, telegrå
244 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå
295 kr
Til butik
Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå billede

Produktinformation

Bredd: 5.5 cm, Djup: 6.2 cm, Egenskaper: 4-vingars mixxoquattroblad, genomskinlig skål, visputmatningsknapp, Funktion och inställningar: Turbofunktion, Färg: Vit/telegrå, Garanti: 2 år, Hastighetslägen: 2 förinst��llningar, Höjd: 21 cm, Inkluderade blad och tillsatser: Handmixerfot i rostfritt stål, mixertillbringartillsats, Material: Plast, Produkttyp: Handmixer, Sladdlängd: 1.4 m, Spänning: 220 - 240 V / 50/60 Hz, Standarder som följs: SIQ, Strömförbrukning: 600 W, Tål maskindisk: Avtagbara delar, Vikt: 0.99 kg, Vikt (brutto): 1.13 kg, Yttre funktioner: Softtouch-hölje.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Mixer & Blender
EAN: 4242002678160
Varenr.: C62052
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stavblender Bosch ErgoMixx MSM66110 - 600 W - hvid/telegrå
-9%309 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stavblender Bosch ErgoMixx MSM66110 - 600 W - hvid/telegrå
-8%329 kr
Før 359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender 600W Hvid, telegrå
349 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MSM66110 blender Nedsænkning blender 600 W Grå, Hvid
398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK243 kr282 krKøb
2CompuMail DK244 kr244 krKøb
3Teknikproffset DK295 kr354 krKøb
4Boligcenter DK309 kr309 krKøb
5Vivas DK329 kr398 krKøb
6Ultrashop349 kr349 krKøb
7Superprice.dk398 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå

PriceData har fulgt prisen på Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Bosch ErgoMixx MSM66110 Stavblender Turbofunktion Hvid, telegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026243 kr4 kr (2%)
29. maj 2026239 kr4 kr (2%)
27. maj 2026243 kr1 kr (0%)
26. maj 2026242 kr3 kr (1%)
25. maj 2026245 kr4 kr (2%)
23. maj 2026241 kr4 kr (2%)
22. maj 2026245 kr4 kr (2%)
21. maj 2026249 kr4 kr (2%)
20. maj 2026253 kr1 kr (0%)
17. maj 2026254 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret