Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv

Bosch GroupKøkkenudstyrEAN: 4242002945101
Pris fra 259 krtil 369 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 226 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv
259 kr
Til butik
Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv billede

Produktinformation

Bosch CleverMixx MFQ24200 - Håndmixer - 400 W - hvid/sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MFQ24200
EAN: 4242002945101
Varenr.: 992500937
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndmixer Bosch MFQ24200 400 watt hvid
287 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv
369 kr
Til butik
Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv billede

Produktinformation

Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer med Turbofunktion Oplev den perfekte blanding af stil og funktionalitet med Bosch CleverMixx MFQ24200 håndmixeren. Denne elegante håndmixer i hvid og sølv er designet til at gøre din madlavning lettere og mere effektiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Køkkenmaskiner
EAN: 4242002945101
Varenr.: 81109

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK259 kr259 krKøb
2CS MEGASTORE DK287 kr326 krKøb
3Ultrashop369 kr369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv

PriceData har fulgt prisen på Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 186 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 414 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 258 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Bosch CleverMixx MFQ24200 Håndmixer 400W Hvid/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026259 kr7 kr (3%)
28. maj 2026252 kr4 kr (2%)
27. maj 2026256 kr1 kr (0%)
26. maj 2026257 kr4 kr (2%)
25. maj 2026261 kr4 kr (2%)
24. maj 2026265 kr14 kr (5%)
21. maj 2026279 kr36 kr (15%)
19. maj 2026243 kr4 kr (2%)
18. maj 2026239 kr1 kr (0%)
16. maj 2026238 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret