Gå til hovedindhold

Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn

BoschRedskaberEAN: 3165140633185
Pris fra 1.071 krtil 1.289 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.059 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1071 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch PBS 75 AE Bæltesliber 750W
1.071 kr
Til butik
Bosch PBS 75 AE Bæltesliber 750W billede

Produktinformation

Bosch PBS 75 AE - Bæltesliber - 750 W - 75 x 533 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06032A1100
EAN: 3165140633185
Varenr.: 995675550
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch PBS 75 AE
1.198 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bosch PBS 75 AE bæltesliber 750 W - 75×533 mm
-3%1.209 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch PBS 75 AE bæltesliber 750 W - 75×533 mm billede

Produktinformation

Bosch PBS 75 AE - Bæltesliber - 750 W - 75 x 533 mmKraftfuld og robust båndsliber - af hensyn til en høj slibeydelse på store flader.GenereltFunktioner: Mikrofiltreringssystem, ElectronicLineær hastighed: 200 - 350 m/minProdukttype: Bæltesliber - 750 W - 75 x 533 mmSlibningsoverflade: 76 x 165 mmDiverseInkluderet tilbehør: SlibebælteOverensstemmelsesstandarder: EN 60745Støj og vibration: Vibration - 3.5 m/s² - usikkerhed K: 1.5 m/s² | Lydtryk - 93 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A) | Lydstyrke - 104 dB(A) - usikkerhed K: 3 dB(A)Mål og vægtVægt: 3.5 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Rystepudsere
Vægt: 5.64g
EAN: 3165140633185
Varenr.: 2127058
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn
1.216 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bosch PBS 75 AE bæltesliber 750 W - 75×533 mm
-3%1.229 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch PBS 75 AE Båndsliber - 06032A1100
1.250 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch PBS 75 AE Bæltesliber 750W
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.071 kr1.071 krKøb
2Proshop DK1.198 kr1.198 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.216 kr1.216 krKøb
5Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
6Homeshop DK1.250 kr1.250 krKøb
7Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn

PriceData har fulgt prisen på Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.043 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.088 kr.

Den nuværende pris på 1.071 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Bosch Båndpudser PBS 75 AE - 750W - 75 x 533 mm, Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.071 kr1 kr (0%)
22. apr. 20261.070 kr41 kr (4%)
14. apr. 20261.111 kr52 kr (5%)
6. apr. 20261.059 kr25 kr (2%)
2. apr. 20261.084 kr25 kr (2%)
6. mar. 20261.059 kr8 kr (1%)
5. mar. 20261.067 kr16 kr (1%)
26. feb. 20261.083 kr1 kr (0%)
23. feb. 20261.082 kr4 kr (0%)
22. feb. 20261.078 kr35 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret