Gå til hovedindhold

Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv

Pris fra 461 krtil 1.524 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.063 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 453 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Håndmixer MFQ4080 - 500 W
461 kr
Til butik
Bosch Håndmixer MFQ4080 - 500 W billede

Produktinformation

Håndmixer og stavblender i én, 500 watt, 5 hastigheder, pulsfunktion, FineCreamer piskeris, støjsvag og kraftfuld, letvægtsmodel, soft-touch håndtag, Afmonteringsknap, inkl blenderfod i rustfrit stål og bæger, hvid/sølv Klar nemt alle opgaver! Med en stærk men stille motor opnår du perfekte resultater i alle bage og madlavningsopgaver. Fra at blande ingredienser til en kage, til at en kraftig gærdej, og den er endda stærk nok til at bruge forskelligt tilbehør til at lave dine favorit opskrifter.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Haandmixer
Artikel nr.: MFQ4080
EAN: 4242002556864
Varenr.: 2288735
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv
-34%698,15 kr
Før 1.050 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MFQ4080 - Håndmixer - 500 W - hvid/sølv
734 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MFQ4080 Håndmixer Turbofunktion Hvid/sølv
789 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elvisp MFQ4080 Inkl Blender
-13%889 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Elvisp MFQ4080 Inkl Blender
1.524 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK461 kr500 krKøb
2KitchenTime DK698,15 kr698,15 krKøb
3CS MEGASTORE DK734 kr773 krKøb
4Ultrashop789 kr789 krKøb
5Estore DK889 kr889 krKøb
6Teknikproffset DK1.524 kr1.583 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv i 182 dage. Laveste pris i perioden er 453 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 711 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 581 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bosch Bosch Styline MFQ4080 håndmixer og stavblender-sæt Hvid/Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026461 kr8 kr (2%)
29. maj 2026453 kr8 kr (2%)
24. apr. 2026461 kr30 kr (6%)
11. apr. 2026491 kr30 kr (7%)
8. apr. 2026461 kr30 kr (6%)
17. mar. 2026491 kr62 kr (11%)
13. mar. 2026553 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026552 kr18 kr (3%)
18. feb. 2026570 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026571 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret