Gå til hovedindhold

Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242005109333
Pris fra 1.720 krtil 2.899 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.179 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1720 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MultiTalent 8 MC812M865 Køkkenmaskine 3.9liter 1250W Børstet rustfrit stål/sort
1.720 kr
Til butik
Bosch MultiTalent 8 MC812M865 Køkkenmaskine 3.9liter 1250W Børstet rustfrit stål/sort billede

Produktinformation

Bosch MultiTalent 8 MC812M865 - Køkkenmaskine - 1250 W - børstet rustfrit stål/sort

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: MC812M865
EAN: 4242005109333
Varenr.: 994141105
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MultiTalent 8 MC812M865 - Køkkenmaskine - 1250 W - børstet rustfrit stål/sort
1.998 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Foodprocessor Bosch MultiTalent 8 MC812M865 3,9 l - børstet rustfrit stål/sort
-23%1.999 kr
Før 2.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodprocessor Bosch MultiTalent 8 MC812M865 3,9 l - børstet rustfrit stål/sort billede

Produktinformation

Bosch MultiTalent 8 MC812M865 - Køkkenmaskine - 1250 W - børstet rustfrit stål/sortBosch MultiTalent 8 MC812M865 Food Processor er designet til at forbedre din kulinariske oplevelse med sine alsidige funktioner og robuste ydeevne. Den kan blende, snitte, rive, strimle, ælte, hakke, blande og skære i tern og klarer nemt forskellige madlavningsopgaver. Med en skålkapacitet på 3,9 liter og en blenderkapacitet på 1,5 liter kan den rumme forskellige mængder ingredienser, hvilket gør den velegnet til både små måltider og større sammenkomster.Effektiv ydeevneFoodprocessoren drives af en robust 1250 W-motor og klarer ubesværet en lang række opgaver og forenkler madlavningsprocesserne.Alsidigt tilbehørInkluderer flere tilbehørsdele som pommes frites-skive, piskeris og forskellige skære- og riveskiver, der opfylder en bred vifte af kulinariske behov.Generøs kapacitetMed en skålkapacitet på 3,9 liter og en blenderkapacitet på 1,5 liter er denne processor designet til at håndtere både små og store mængder madlavning.Brugervenligt designHar variable hastighedsindstillinger og en pulsfunktion, der giver mulighed for fuldstændig tilpasning under madlavningen for at opnå optimale resultater.Sikker betjeningUdstyret med en sikkerhedslås og skridsikre fødder, der sikrer stabilitet under brug, mens du bearbejder ingredienser.GenereltAnti-skridfødder: JaBlenderkapacitet: 1.5 literFarve: Børstet rustfrit stål/sortFunktioner: BlenderskæremaskinerivejernfinskæremaskineæltemaskinehakkemaskinemixerternskærerProdukttype: KøkkenmaskineSkålkapacitet: 3.9 literSkålmateriale: Plastik

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 7.33g
EAN: 4242005109333
Varenr.: 1809192
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Foodprocessor Bosch MultiTalent 8 MC812M865 3,9 l - børstet rustfrit stål/sort
-23%2.019 kr
Før 2.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch MultiTalent 8 MC812M865 Foodprocessor 3,9 liter Børstet rustfrit stål/sort
2.064 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Bosch MC812M865 Food processor (sort)
2.199 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch MultiTalent 8 MC812M865 Køkkenmaskine 3.9liter 1250W Børstet rustfrit stål/sort
2.459 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål
-14%2.823,94 kr
Før 3.282 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Foodprocessor XXL skål 3,9L, 1250W, multifunktion
-13%2.899 kr
Før 3.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.720 kr1.720 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.998 kr1.998 krKøb
3Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
4Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
5Teknikproffset DK2.064 kr2.133 krKøb
6Komplett DK2.199 kr2.199 krKøb
7Ultrashop2.459 kr2.459 krKøb
8KitchenTime DK2.823,94 kr2.823,94 krKøb
9Estore DK2.899 kr2.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.720 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 2.233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.976 kr.

Den nuværende pris på 1.720 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Bosch Bosch MultiTalent 8 MC812M865 køkkenmaskine sæt 1250W Sort-børstet rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.720 kr201 kr (10%)
30. maj 20261.921 kr201 kr (12%)
29. maj 20261.720 kr278 kr (14%)
28. maj 20261.998 kr278 kr (16%)
22. maj 20261.720 kr267 kr (13%)
20. maj 20261.987 kr11 kr (1%)
19. maj 20261.998 kr17 kr (1%)
3. maj 20261.981 kr93 kr (5%)
1. maj 20261.888 kr13 kr (1%)
30. apr. 20261.901 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret