Gå til hovedindhold

Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå

BoschKøkkenmaskiner og blendereEAN: 4242002752266
Pris fra 410 krtil 799 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 389 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 396 kr 24. maj

Sammenlign priser på Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Håndmixer ErgoMixx MFQ36480 - 450 W
410 kr
Til butik
Bosch Håndmixer ErgoMixx MFQ36480 - 450 W billede

Produktinformation

BEDST I TEST AUGUST 2021 Håndmixer, 450 watt, 5 hastigheder, turbofunktion, ergonomisk design med non-slip soft-touch overflade, ledningsoprul, hvid Kan bruges som vakuum-forsegler med adapter MSZV6FS1 (2890490) Nem piskning med maksimal komfort. Det ergonomiske håndtag med soft touch belægning passer perfekt til hvilken som helst hånd og sikrer et godt greb - for bedre kontrol uanset hastighed. Letvægts huset er behageligt og nemt at holde på og gør arbejdet mindre trættende.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Haandmixer
Artikel nr.: MFQ36480
EAN: 4242002752266
Varenr.: 2567825
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch ErgoMixx MFQ36480 Håndmixer 450W Hvid/grå
422 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch ErgoMixx MFQ36480 - Håndmixer - 450 W - hvid/grå
425 kr
Til butik
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch MFQ36480 ErgoMixx Håndmikser - 450 watt
499 kr
Til butik
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bosch Håndmixer MFQ36480 ErgoMixx - 450 W
499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Håndmixer Bosch ErgoMixx 450 W - hvid/grå
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Håndmixer Bosch ErgoMixx 450 W - hvid/grå
579 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå
-26%579,96 kr
Før 788 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dealicious Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Bosch Håndmixer ErgoMixx MFQ36480 med Stavblender Sæt
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK410 kr449 krKøb
2CompuMail DK422 kr422 krKøb
3CS MEGASTORE DK425 kr464 krKøb
4Kai Berntsen ApS499 kr499 krKøb
5HvidevareShoppen.dk499 kr499 krKøb
6Boligcenter DK559 kr559 krKøb
7Vivas DK579 kr658 krKøb
8KitchenTime DK579,96 kr579,96 krKøb
9Dealicious Danmark799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå i 135 dage. Laveste pris i perioden er 396 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 410 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Bosch Bosch ErgoMixx MFQ36480 håndmixer og stavblender-sæt Hvid-vinduesgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026410 kr14 kr (4%)
24. maj 2026396 kr14 kr (3%)
20. jan. 2026410 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret