Gå til hovedindhold

Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit

BoschLyd – tilbehørEAN: 4242002921808
Pris fra 369 krtil 699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 330 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 356 kr 16. maj

Sammenlign priser på Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Stavblender CleverMixx MSM2650B - 600 W
369 kr
Til butik
Bosch Stavblender CleverMixx MSM2650B - 600 W billede

Produktinformation

Stavblender, 600 W, Ergonomisk håndtag, QuatroBlade med fire knivblade, Aftagelig blenderfod, Nem regøring, Designet til drypfri anvendelse, inkl. Snitter og piskeris, sort/anthracit Den nemme vej til suppe, dips eller drinks. Med den stærke motor og multifunktionelle tilbehør opnår du hurtigt resultater - selv ved hakning af ost eller urter. Den stille motor med lav vibration gør madlavning sjov og du kan hurtigt nyde hjemmelavet mad.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Blender
Artikel nr.: MSM2650B
EAN: 4242002921808
Varenr.: 2590561
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Stavmixer MSM2650B Svart
-34%429 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bosch Stavmixer MSM2650B Svart billede

Produktinformation

CleverMixx - den mångsidiga stavmixern som gör matlagning roligare. · Stark motor på 600 watt för effektiv bearbetning. · Den rostfria mixerfoten är designad för att undvida stänk. · Bra grepp och låg vikt gör CleverMixx lätt och bekväm att använda. · Vispa grädde och äggvita till goda desserter med ballongvispen. · Hacka örter, parmesan, nötter och andra hårda ingredienser snabbt och enkelt med minihacken. Perfekt för pesto!, Kraftfull med lågt ljud och låga vibrationer. Motorn på 600 watt gör processen kort med allt du vill blanda och krossa – otroligt bekvämt, · 600 watt motor med låg ljudnivå, låg vikt och snabb bearbetning, · Mixa och gör puree snabbt och effektivt med den innovativa vassa fyrbladiga kniven QuattroBlade, · CleverMixx är både lätt och greppvänlig, · Designad för stänkfri användning. · Enkel att rengöra: Mixerfoten, ballongvispen, bägaren och minihacken (förutom överdelen) går att diska i maskin. · Avtagbar rostfri mixerfot av hög kvalitet. · Den rostfria mixerfoten tål värme och blir inte missfärgad - perfekt för att mixa en god morots eller tomatsoppa. · Ballongvisp för vispning av mjölkskum, äggvita och grädde till goda desserter. · Minihack för färska örter, nötter, lök, kött, ost med mera. Tack vare medföljande lock fungerar den även till förvaring i kylskåpet. · Genomskinlig graderad mixerbägare med lock för förvaring i kylskåp.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Stavblender
EAN: 4242002921808
Varenr.: 38-46388
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch CleverMixx MSM2650B - Stavblender - 600 W - sort/anthracit
438 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit
-16%449 kr
Før 532 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Stavblender MSM2650B Sort
-14%539 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch CleverMixx MSM2650B Stavblender 600W Sort/anthracit
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK369 kr408 krKøb
2Teknikproffset DK429 kr488 krKøb
3CS MEGASTORE DK438 kr477 krKøb
4KitchenTime DK449 kr498 krKøb
5Estore DK539 kr539 krKøb
6Ultrashop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit i 120 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 381 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bosch Bosch CleverMixx MSM2650B stavblender-sæt 600W Sort-antracit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026369 kr13 kr (4%)
16. maj 2026356 kr16 kr (4%)
11. apr. 2026372 kr16 kr (4%)
28. mar. 2026356 kr16 kr (4%)
18. mar. 2026372 kr8 kr (2%)
9. mar. 2026380 kr1 kr (0%)
7. mar. 2026381 kr1 kr (0%)
6. mar. 2026380 kr1 kr (0%)
10. feb. 2026381 kr31 kr (9%)
3. feb. 2026350 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret