Gå til hovedindhold

Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543

BoschRedskaberEAN: 3165140385343
Pris fra 133 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 96 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 15. maj

Sammenlign priser på Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch SDS-plus S2
133 kr
Til butik
Bosch SDS-plus S2 billede

Produktinformation

Bosch SDS-plus S2. Længde: 160 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 2609255543
EAN: 3165140385343
Varenr.: 1000604029
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch BORSÆT SDS-PLUS Ø5-12MM 7 STK
149 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch 7 dele Hammerborsæt SDS plus
149 kr
Til butik
Bosch 7 dele Hammerborsæt SDS plus billede

Produktinformation

Hammerbor-sæt SDS plus med 7 dele i diametre og længder: 5.0x110, 6.0x110, 8.0x110, 6.0x160, 8.0x160, 10.0x160, 12.0x160. 7-delt Hammerbor-sæt SDS plus er specificeret til sten, murværk, granit, beton og armeret beton og giver et praktisk udvalg af størrelser til forskellige boreopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bor bits
Artikel nr.: 2609255543
EAN: 3165140385343
Varenr.: 2617603
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4Homeshop DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543

PriceData har fulgt prisen på Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bosch Bor SDS-plus Sæt Ø5-12mm 7stk - 2609255543 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026133 kr10 kr (7%)
27. maj 2026143 kr6 kr (4%)
20. maj 2026149 kr21 kr (16%)
15. maj 2026128 kr4 kr (3%)
14. maj 2026132 kr17 kr (11%)
7. maj 2026149 kr16 kr (12%)
6. maj 2026133 kr10 kr (7%)
30. apr. 2026143 kr26 kr (15%)
28. apr. 2026169 kr1 kr (1%)
27. apr. 2026168 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret