Gå til hovedindhold

Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001

BoschLøvblæsereKraftfuld 36V motorHaverengøring og oprydningEAN: 4059952568942

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 med kraftfuld 36V motor og 750 m³/t luftflow. Perfekt til hurtig oprydning af blade og snavs i haven uden emissioner. Læs mere

Pris fra 1.001 krtil 1.629 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 628 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1001 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Adv. Løvblæser - 200km/t u. batteri - 36V
1.001 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 (SOLO)
1.052 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V-750 SOLO - SOLO
1.060 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 Løvblæser Elektrisk
1.073 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bosch Løvblæser - 200km/t uden batteri - 36V
1.264 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch - Advanced Løvblæser - 36v-750 ( Batteri Medfølger Ikke )
1.309,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 Løvblæser Elektrisk
1.319 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001
1.320 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 Bladblæser Elektrisk Intet batteri
1.629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj1.001 kr1.001 krKøb
2Proshop DK1.052 kr1.052 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.060 kr1.060 krKøb
4CompuMail DK1.073 kr1.073 krKøb
5BilligVVS DK1.264 kr1.264 krKøb
6Gucca.dk1.309,95 kr1.309,95 krKøb
7Ultrashop1.319 kr1.319 krKøb
8Homeshop DK1.320 kr1.320 krKøb
9Teknikproffset DK1.629 kr1.678 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750

Bosch

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 med kraftfuld 36V motor og 750 m³/t luftflow. Perfekt til hurtig oprydning af blade og snavs i haven uden emissioner.

• løvblæser
• bladblæser
• batteri løvblæser
• bosch løvblæser
• 36v løvblæser
• haveredskab
• Haverengøring og oprydning
• Kraftfuld 36V motor

Beskrivelse

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 er en kraftfuld batteridreven løvblæser designet til effektiv haverengøring. Med sin børsteløse motor og Syneon Technology leverer den imponerende 750 m³/t luftflow ved hastigheder op til 200 km/t. Løvblæseren er en del af Bosch 36V Power for All-systemet, så batteriet kan bruges i alle Bosch 36V haveværktøjer. Den variable hastighedsindstilling giver fuld kontrol over blæsekraften, mens det lette og velafbalancerede design minimerer belastning af arme og håndled. Perfekt til at fjerne våde blade, græsafklip og andet snavs fra både hårde overflader og græsarealer. Leveres uden batteri og oplader.

Specifikationer

vægt:Ca. 2 kg
luftflow:750 m³/t
lydniveau:84 dB(A)
motortype:Børsteløs motor
teknologi:Syneon Technology
batteritype:Lithium-ion
vibrationer:0-1,5 m/s²
lufthastighed:100-200 km/t
batterispænding:36V
hastighedsindstilling:Variabel med drejeknap

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Skal batteriet købes separat?

Ja, løvblæseren leveres som solo-udgave uden batteri og oplader. Du skal købe et 36V Power for All batteri separat.

Hvor kraftig er løvblæseren?

Den leverer op til 750 m³/t luftflow ved hastigheder på 100-200 km/t, hvilket gør den velegnet til selv våde blade og genstridigt snavs.

Kan jeg bruge batteriet til andre Bosch værktøjer?

Ja, batteriet er kompatibelt med alle Bosch 36V Power for All Home & Garden værktøjer, så du kan dele batterier mellem forskellige maskiner.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001

PriceData har fulgt prisen på Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 897 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 989 kr.

Den nuværende pris på 1.001 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch AKKU LØVBLÆSER ADVANCED 36V 750 SOLO Løvblæser/-suger - 06008C6001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.001 kr39 kr (4%)
28. maj 2026962 kr47 kr (5%)
27. maj 20261.009 kr47 kr (5%)
14. maj 2026962 kr92 kr (9%)
11. maj 20261.054 kr53 kr (5%)
9. maj 20261.001 kr39 kr (4%)
3. maj 2026962 kr90 kr (9%)
30. apr. 20261.052 kr124 kr (13%)
27. apr. 2026928 kr4 kr (0%)
25. apr. 2026924 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret