Gå til hovedindhold

Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000

BOSCHHækklippereEAN: 4059952654836
Pris fra 1.402 krtil 2.105,24 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 703,24 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.333 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1402 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Akku-Hækkeklipper Ghe 18V-60 Professional
1.402 kr
Til butik
Bosch Akku-Hækkeklipper Ghe 18V-60 Professional billede

Produktinformation

Bosch - 06008C9000 - Akku-Hækkeklipper - Ghe 18V-60 Professional - Blå/Sort - Uden Batteri Og Oplader - Letvægts - Ergonomisk Design

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008C9000
EAN: 4059952654836
Varenr.: 1001632342
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch HÆKKEKLIPPER GHE 18V-60 60CM SOLO - SOLO
1.489 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hækkeklipper Bosch GHE 18V-60 Solo
-17%1.499 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hækkeklipper Bosch GHE 18V-60 Solo billede

Produktinformation

Effektiv hækkeklipper til præcis trimningHold hækken pæn og jævn med Bosch GHE 18V-60. Den batteridrevne hækkeklipper er velegnet til dig, der vil have fri bevægelighed uden kabel. Det ergonomiske greb og den lange kniv gør det let at forme og vedligeholde hække i haven.Fleksibel 18V-løsningVarianten er Solo, hvilket betyder, at den leveres uden batteri og lader. Den er derfor oplagt, hvis du allerede bruger værktøj i Boschs 18V-system og ønsker at udnytte de samme batterier på tværs af dine havemaskiner.Produkttype: HækkeklipperDrift: 18V batteri (leveres uden batteri og lader)Variant: SoloBrand: Bosch...

Produktspecifikationer

Mærke: BOSCH
Kategori: Hækkeklippere
Vægt: 12.35g
EAN: 4059952654836
Varenr.: 1909440
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000
1.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hækkeklipper Bosch GHE 18V-60 Solo
-16%1.519 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch Akku-Hækkeklipper Ghe 18V-60 Professional
1.719 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HÆKKEKLIPPER GHE 18V-60 60CM SOLO
2.105,24 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.402 kr1.402 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.489 kr1.489 krKøb
3Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
4Homeshop DK1.499 kr1.499 krKøb
5Vivas DK1.519 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb
7EL-GROSSISTEN2.105,24 kr2.105,24 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000

PriceData har fulgt prisen på Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.333 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 1.809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.567 kr.

Den nuværende pris på 1.402 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bosch Akku Hækkeklipper Ghe-7442749 - 06008C9000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.402 kr50 kr (4%)
23. maj 20261.352 kr137 kr (9%)
21. maj 20261.489 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.490 kr138 kr (10%)
9. maj 20261.352 kr11 kr (1%)
8. maj 20261.341 kr11 kr (1%)
15. apr. 20261.352 kr19 kr (1%)
14. apr. 20261.333 kr8 kr (1%)
6. apr. 20261.341 kr11 kr (1%)
29. mar. 20261.352 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret