Gå til hovedindhold

AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl.

Pris fra 159 krtil 216 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142,56 kr 1. maj

Sammenlign priser på AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AeroTwin Viskerbladesæt - AR605S
159 kr
Til butik
Bosch AeroTwin Viskerbladesæt - AR605S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Motor Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: AR605S
EAN: 4047024438866
Varenr.: 21397109
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
AR605S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 600+340mm
-3%189 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
189 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bosch AeroTwin Retro fit Viskerblade Sæt AR605S
216 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
2Viskerbladet.dk189 kr189 krKøb
3KN-Auto.dk189 kr189 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge216 kr216 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl.

PriceData har fulgt prisen på AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 142,56 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 168 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for AR605S Bosch Aerotwin Vinduesvisker sæt (60&34cm lange) passer til Ford Ka II årg. 09.2008 og frem, m.fl. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026159 kr26 kr (14%)
20. maj 2026185 kr4 kr (2%)
19. maj 2026189 kr4 kr (2%)
17. maj 2026185 kr23 kr (14%)
16. maj 2026162 kr6 kr (4%)
15. maj 2026156 kr29 kr (16%)
11. maj 2026185 kr4 kr (2%)
9. maj 2026189 kr32 kr (20%)
8. maj 2026157 kr1 kr (1%)
5. maj 2026156 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret