Gå til hovedindhold

Bosch Group Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader)

Bosch GroupKantskærereEAN: 3165140887779
Pris fra 854 krtil 1.178 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 793 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 854 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch AdvancedGrassCut 36 Græstrimmer Elektrisk 2.9kg
854 kr
Til butik
Bosch AdvancedGrassCut 36 Græstrimmer Elektrisk 2.9kg billede

Produktinformation

Bosch AdvancedGrassCut 36 - Græstrimmer - ledningfri - 36 V - 30 cm - 2.9 kg - Uden batteri

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 0600878N04
EAN: 3165140887779
Varenr.: 993670955
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader)
972 kr
Til butik
Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) billede

Produktinformation

Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader), Klip kraftfuldt og ledningsfrit gennem tilgroede områder og uberørte plæner, Funktioner, : Dual-line klippesystem til høj, effektiv klippekvalitet, Lav vægt aflaster dine arme under arbejdet, Halvautomatisk linjefremføring for uafbrudt arbejde, Højdepunkter, Syneon Chip - intelligent kontrolleret energi til ethvert projekt, Hjælpehåndtag, der kan justeres i position og vinkel for komfortabel trimning i enhver position, Udvidet softgrip giver komfortable grebspositioner, der passer til brugerens kropsstørrelse, Plantebeskytter til præcis og skånsom trimning omkring planter, Batteri og oplader medfølger ikke. EU-strømstik, SKU: 0600878N04 Ean: 3165140887779, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Øvrigt elværktøj
EAN: 3165140887779
Varenr.: C83965
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36 - ledningsfri, 30 cm, uden batteri
-29%989 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36 - ledningsfri, 30 cm, uden batteri billede

Produktinformation

Bosch AdvancedGrassCut 36 - Græstrimmer - ledningfri - 36 V - 30 cm - 2.9 kg - Uden batteriGenereltFunktioner: Syneon Chipto-linjers skæresystemsemiautomatisk fremføringssystemLedningsfri: JaMotortype: ElektriskProdukttype: GræstrimmerSkærebredde: 30 cmTrimmer/savLinjelængde: 6 mTrimmerskæresystem: SnorBatteriAntal inkluderet: Intet batteriForsynet spænding: 36 VGenopladningstid: 70 minTeknologi: LitiumionMål og vægtVægt: 2.9 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Græstrimmere og Buskryddere
Vægt: 2.9g
EAN: 3165140887779
Varenr.: 1809921
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36 - ledningsfri, 30 cm, uden batteri
-29%1.009 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AKKU GRÆSTRIMMER ADVANCED 30CM 36V SOLO - SOLO
1.088 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch AdvancedGrassCut 36 Græstrimmer Elektrisk 2.9kg
1.089 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch advanced 300mm græstrimmer 36V - u. batteri
1.116 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedGrassCut 36 (SOLO)
1.178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK854 kr854 krKøb
2Teknikproffset DK972 kr1.031 krKøb
3Boligcenter DK989 kr989 krKøb
4Vivas DK1.009 kr1.078 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.088 kr1.088 krKøb
6Ultrashop1.089 kr1.089 krKøb
7LavprisVærktøj1.116 kr1.116 krKøb
8Proshop DK1.178 kr1.178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader)

PriceData har fulgt prisen på Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) i 111 dage. Laveste pris i perioden er 793 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 855 kr.

Den nuværende pris på 854 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bosch AdvancedGrassCut 36 græstrimmer 36V Solo (uden batteri og oplader) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026854 kr7 kr (1%)
8. maj 2026847 kr242 kr (22%)
7. maj 20261.089 kr242 kr (29%)
6. maj 2026847 kr7 kr (1%)
25. apr. 2026854 kr11 kr (1%)
18. apr. 2026843 kr11 kr (1%)
17. apr. 2026854 kr31 kr (4%)
15. apr. 2026823 kr30 kr (4%)
3. apr. 2026793 kr16 kr (2%)
30. mar. 2026809 kr16 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret