Gå til hovedindhold

Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03

BoschGræstrimmereKraftfuld batteridrevetHavevedligeholdelseEAN: 3165140887748

Bosch AdvancedGrassCut 36V Græstrimmer med 30cm skærediameter og halvautomatisk trådsystem. Perfekt til trimning gennem frodig vegetation med kraftfuldt 36V. Læs mere

Pris fra 2.349 krtil 2.731 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 382 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.878 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch AdvancedGrassCut 36 Græstrimmer Elektrisk
2.349 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedGrassCut 36
2.377 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36 - 30 cm, batteri
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Græstrimmer Bosch AdvancedGrassCut 36 - 30 cm, batteri
2.719 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03
2.731 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.349 kr2.349 krKøb
2Proshop DK2.377 kr2.377 krKøb
3Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
4Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
5Homeshop DK2.731 kr2.731 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bosch AdvancedGrassCut 36V Græstrimmer

Bosch

Bosch AdvancedGrassCut 36V Græstrimmer med 30cm skærediameter og halvautomatisk trådsystem. Perfekt til trimning gennem frodig vegetation med kraftfuldt 36V.

• græstrimmer
• battery trimmer
• bosch trimmer
• 36v græstrimmer
• akkutrimmer
• havemaskine
• Havevedligeholdelse
• Kraftfuld batteridrevet

Beskrivelse

Bosch AdvancedGrassCut 36V Græstrimmer er den ultimative batteridrevne løsning til krævende havetrimning. Med sit avancerede totråds-skæresystem og 30cm skærediameter klarer den både tyk vegetation og præcis kantklipning. Den halvautomatiske trådfremføring sikrer uafbrudt arbejde, mens det justerbare ekstragreb og forlængede softgrip giver optimal komfort i alle arbejdspositioner. Inkluderet 36V 2.0Ah lithium-ion batteri giver op til 45m² klippeområde på én opladning. Det intelligente Syneon Chip optimerer energiforbruget for maksimal batterilevetid. Plantebeskyttelsesbøjlen sikrer præcis trimning omkring planter uden skader. Perfekt til haveejere der ønsker professionel kvalitet i et lettilgængeligt format.

Specifikationer

vægt:4,1 kg
batteritype:Lithium-ion
dimensioner:793 x 239 x 141 mm
skæresystem:Halvautomatisk totråds
klippeområde:45 m²
trådtykkelse:1,6 mm
batteriladetid:70 minutter
skærediameter:30 cm
justerbart_greb:Ja
batterikapacitet:2,0 Ah
batterispænding:36V
vægt_uden_batteri:3,1 kg
trådspolekapacitet:4 m
medfølgende_tilbehør:Trådspole 6m, Lader AL 3620 CV, 36V/2.0Ah batteri
plantebeskyttelsesbøjle:Ja
intelligent_energistyring:Syneon Chip

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor stort område kan jeg trimme på én opladning?

Med det medfølgende 2,0Ah batteri kan du trimme op til 45 m² på én opladning, afhængigt af vegetationens tæthed.

Er batteriet kompatibelt med andre Bosch værktøjer?

Ja, batteriet er del af 36V POWER FOR ALL ALLIANCE-systemet og kan bruges til alle Bosch 36V værktøjer.

Kan jeg justere grebets position?

Ja, ekstragrebets position og vinkel kan justeres, så du kan trimme optimalt i enhver arbejdsposition for maksimal komfort.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03

PriceData har fulgt prisen på Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.878 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 2.351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.154 kr.

Den nuværende pris på 2.349 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Bosch AdvancedGrassCut 36 Batteridrevet græstrimmer - 0600878N03 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.349 kr46 kr (2%)
29. maj 20262.303 kr46 kr (2%)
27. maj 20262.349 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.348 kr3 kr (0%)
25. maj 20262.351 kr473 kr (25%)
13. maj 20261.878 kr74 kr (4%)
9. maj 20261.952 kr246 kr (11%)
8. maj 20262.198 kr38 kr (2%)
7. maj 20262.160 kr39 kr (2%)
6. maj 20262.199 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret