Gå til hovedindhold

Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk

BoschSlibemaskinerEAN: 4059952544571
Pris fra 58 krtil 79 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch EXPERT C470 Sandpapirsark 10 stk
58 kr
Til butik
Bosch EXPERT C470 Sandpapirsark 10 stk billede

Produktinformation

Bosch EXPERT C470 - Sandpapirsark - for træ - 10 stykker - korn: 240

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 2608901119
EAN: 4059952544571
Varenr.: 1000913078
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch EXPERT C470 Sanding Net For Multi Sander Perforated (L X W) 150mm 10-Pack
59 kr
Til butik
Bosch EXPERT C470 Sanding Net For Multi Sander Perforated (L X W) 150mm 10-Pack billede

Produktinformation

Op til 2 gange hurtigere end almindeligt sandpapir - Det er tidskrævende at slibe store overflader: Mange slibepapirer bliver hurtigt tilstoppet med støv og mister deres slibeevne, hvilket gør, at selve slibeprocessen tager længere tid. Ved hjælp af kombinationen af skarpe korn og en særlig teknologi, der forhindrer tilstopning, bevarer Expert C470-slibpapiret sine særlige evner. Det betyder, at du kan arbejde hurtigere og længere uden at gå på kompromis med sliberesultatet. For at opnå den bedst mulige slibeoverflade indebærer vores produktionsmetode til aggressiv kornjustering, at kornene orienteres, så deres skarpeste side er øverst. Derefter dækker vi dem med en stærk lim og en belægning for at forhindre tilstopning. Dette sikrer sammen med en optimal korntæthed maksimal hastighed og minimal tilstopning. Brug mindre tid på at slibe eller få mere arbejde udført på samme tid â med Bosch Expert C470-slibpapiret. Let at fastgøre med velcrolukning.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slibemaskine
Artikel nr.: 2608901119
EAN: 4059952544571
Varenr.: 2962676
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Bosch EXPERT C470 Sandpapirsark 10 stk
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK58 kr58 krKøb
2CS MEGASTORE DK59 kr98 krKøb
3Proshop DK59 kr98 krKøb
4Ultrashop79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk

PriceData har fulgt prisen på Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bosch Accessories EXPERT C470 2608901119 Slibenet til multisliber perforeret Kornstørrelse 240 (L x B) 150 mm x 100 mm 10 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202658 kr1 kr (2%)
22. maj 202659 kr1 kr (2%)
20. maj 202658 kr1 kr (2%)
19. maj 202659 kr1 kr (2%)
18. maj 202658 kr1 kr (2%)
16. maj 202659 kr1 kr (2%)
7. maj 202658 kr1 kr (2%)
3. maj 202659 kr1 kr (2%)
28. apr. 202660 kr1 kr (2%)
15. apr. 202661 kr2 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret