Gå til hovedindhold

Rohm Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm

Pris fra 934 krtil 1.328 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 394 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 934 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Röhm Supra-I borepatron 16mm B18
-4%934 kr
Før 970 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Röhm Supra-I borepatron 16mm B18 billede

Produktinformation

En selvspændende borepatron er et essentielt tilbehør til boremaskiner, der effektivt spænder og fastholder bor af varierende størrelser uden behov for yderligere værktøjer som nøgler. Dette innovative værktøj er udviklet for at tilbyde en hurtig og let m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rohm
Kategori: Borepatroner
EAN: 4019208195827
Varenr.: 310188
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
RÖHM BOREPATRON B18 3-16 MM
935 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm
1.328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk934 kr934 krKøb
2Specialbutikken935 kr935 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.328 kr1.328 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm

PriceData har fulgt prisen på Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 935 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 935 kr.

Den nuværende pris på 934 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Borepatron Supra selvspænd L B18 3-16mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026934 kr1 kr (0%)
30. maj 2026935 kr1 kr (0%)
23. maj 2026934 kr1 kr (0%)
22. maj 2026935 kr1 kr (0%)
15. maj 2026934 kr1 kr (0%)
14. maj 2026935 kr1 kr (0%)
2. maj 2026934 kr1 kr (0%)
1. maj 2026935 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026934 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026935 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret