Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158772022
Pris fra 629 krtil 656 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 564,85 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 629 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ
-38%629 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette opbevaringsskrivebord er lige det, du har brug for til dit hjemmekontor. Dets kompakte rektangulære form passer ind i alle rum og giver dig en pladsbesparende løsning uden at gå på kompromis med funktionaliteten. Med sin flotte teksturerede finish fungerer det ikke kun som skrivebord; det tilføjer også lidt stil til dit rum, uanset om du skriver, arbejder på projekter eller bare surfer online. Det er perfekt til både arbejdende professionelle og studerende, da det kombinerer nyttighed med god stil. Holdbart konstrueret træ: Lavet af stærkt konstrueret træ, der er ridsefast, så dette skrivebord er bygget til at holde. Det kan klare daglig brug og rengøring uden problemer. Den glatte tekstur giver en moderne vibe, der gør det stilfuldt og praktisk til hjemmekontoret.Effektiv opbevaring: Med traditionelle skuffer og hylder hjælper dette skrivebord dig med at holde styr på kontorartikler, papirer og personlige ting. Det hængslede design gør det nemt at få fat i det, du har brug for, så dit arbejdsområde er pænt og organiseret.Minimalistisk design: Med slanke greb og enkle skuffer giver dette skrivebord et minimalistisk look, der passer godt til enhver indretning. Dets enkle stil giver både skønhed og funktionalitet, så det passer perfekt ind i både moderne og traditionelle rum.Praktisk arbejdspladsløsning: Fantastisk for alle, der har brug for en fokuseret arbejdsplads i en lille lejlighed. Skrivebordet holder laptops, skriveredskaber og tech-udstyr, så du kan være produktiv i en distraktionsfri zone.Enkle plejeinstruktioner: At samle dette skrivebord er let - du skal bare bruge en skruetrækker og hammer. For at holde det flot, undgå hårde kemikalier. Følg samlevejledningen for optimal støtte og lang levetid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatVægt: 27.2 kgMed hyldeMed hængslet dør dørIndendø...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 28.7g
EAN: 8721158772022
Varenr.: 1581295
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ
-38%649 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette opbevaringsskrivebord er lige det, du har brug for til dit hjemmekontor. Dets kompakte rektangulære form passer ind i alle rum og giver dig en pladsbesparende løsning uden at gå på kompromis med funktionaliteten. Med sin flotte teksturerede finish fungerer det ikke kun som skrivebord; det tilføjer også lidt stil til dit rum, uanset om du skriver, arbejder på projekter eller bare surfer online. Det er perfekt til både arbejdende professionelle og studerende, da det kombinerer nyttighed med god stil. Holdbart konstrueret træ: Lavet af stærkt konstrueret træ, der er ridsefast, så dette skrivebord er bygget til at holde. Det kan klare daglig brug og rengøring uden problemer. Den glatte tekstur giver en moderne vibe, der gør det stilfuldt og praktisk til hjemmekontoret.Effektiv opbevaring: Med traditionelle skuffer og hylder hjælper dette skrivebord dig med at holde styr på kontorartikler, papirer og personlige ting. Det hængslede design gør det nemt at få fat i det, du har brug for, så dit arbejdsområde er pænt og organiseret.Minimalistisk design: Med slanke greb og enkle skuffer giver dette skrivebord et minimalistisk look, der passer godt til enhver indretning. Dets enkle stil giver både skønhed og funktionalitet, så det passer perfekt ind i både moderne og traditionelle rum.Praktisk arbejdspladsløsning: Fantastisk for alle, der har brug for en fokuseret arbejdsplads i en lille lejlighed. Skrivebordet holder laptops, skriveredskaber og tech-udstyr, så du kan være produktiv i en distraktionsfri zone.Enkle plejeinstruktioner: At samle dette skrivebord er let - du skal bare bruge en skruetrækker og hammer. For at holde det flot, undgå hårde kemikalier. Følg samlevejledningen for optimal støtte og lang levetid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatVægt: 27.2 kgMed hyldeMed hængslet dør dørIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 49 x 75 cm
Vægt: 28.7g
EAN: 8721158772022
Varenr.: 1581295
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ
-38%649 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 100 x 49 x 75 cm
Vægt: 28.7g
EAN: 8721158772022
Varenr.: 1581295
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med skuffe Sort eg 100 x 49 x 74 cm Konstrueret træ
656 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK629 kr629 krKøb
2Livera DK649 kr718 krKøb
3Vivas DK649 kr718 krKøb
4DesignShoppen656 kr656 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 564,85 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 665 kr.

Den nuværende pris på 629 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Bord med skuffe Andet Sort eg 100 x 49 x 75 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026629 kr30 kr (5%)
5. maj 2026659 kr27,4 kr (4%)
25. apr. 2026686,4 kr2,4 kr (0%)
19. apr. 2026684 kr125 kr (15%)
18. apr. 2026809 kr125,46 kr (18%)
17. apr. 2026683,54 kr125,46 kr (16%)
16. apr. 2026809 kr125,46 kr (18%)
14. apr. 2026683,54 kr23,54 kr (4%)
6. apr. 2026660 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026665 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret