Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158252470
Pris fra 669 krtil 703,56 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34,56 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 663 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 669 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm
-24%669 kr
Før 885 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: Grå sonoma-egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaring

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252470
Varenr.: 1705810
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm
-24%689 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Mød dit nye yndlingsarbejdsplads! Dette moderne rektangulære skrivebord til hjemmekontoret blander stil og funktion på en cool måde. Med sine rene linjer og trendy look kan det løfte din arbejdsplads på et øjeblik. Det handler ikke kun om udseendet; det er designet til at dække dine behov og give dig masser af opbevaring, så du kan holde alt organiseret. Uanset om dit rum er lille eller stort, passer skrivebordet perfekt ind og giver dig et dedikeret sted til arbejde eller kreative projekter. Kvalitetsbygning: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, som både holder og ser godt ud. Den glatte overflade er ridsefast og super nem at rengøre, hvilket giver masser af holdbarhed.Smart opbevaring: Med plader af praktiske materialer som MDF eller spånplade, giver dette skrivebord gode muligheder til at holde styr på bøger, kontorartikler og forsyninger, så alt er organiseret.Stilfuldt touch: I tråd med moderne designtrends har dette skrivebord et enkelt, men klassisk look. De firkantede ben sikrer stabilitet, mens den rektangulære form er perfekt til alt fra skrivning til computertid. Den teksturerede overflade giver et fedt vibe til dit hjemmekontor.Perfekte anvendelser: Dette skrivebord er ideelt til hjemmekontorer og passer perfekt til professionelt arbejde, studier eller kreative projekter. Dets enkle design passer godt ind i minimalistisk eller moderne indretning, så du får et arbejdsområde tilpasset dine behov.Lille vedligeholdelse: At holde det rent er en leg - tør det bare af med en fugtig klud. Desuden betyder de ridsefast overflader, at dit arbejdsområde forbliver friskt og indbydende. Farve: Grå sonoma-egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 48 x 101.5 CM (L x B x H)Vægt: 26.75 kgOpbevaringMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x bord med opbevaringAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252470
Varenr.: 1705810
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm
-24%689 kr
Før 905 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skrivebord med opbevaring Grå sonoma-eg 90 x 48 x 101.5 cm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 48 x 101.5 cm
Vægt: 28.25g
EAN: 8721158252470
Varenr.: 1705810
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ
703,56 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK669 kr669 krKøb
2Livera DK689 kr758 krKøb
3Vivas DK689 kr758 krKøb
4DesignShoppen703,56 kr703,56 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ i 143 dage. Laveste pris i perioden er 595 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 664 kr.

Den nuværende pris på 669 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bord med hylde Grå Sonoma 90 x 48 x 101,5 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026669 kr40 kr (6%)
5. maj 2026709 kr10 kr (1%)
30. mar. 2026699 kr5 kr (1%)
29. mar. 2026694 kr
28. mar. 2026693,55 kr5,45 kr (1%)
26. mar. 2026699 kr36 kr (5%)
16. mar. 2026663 kr36 kr (5%)
7. mar. 2026699 kr36 kr (5%)
6. mar. 2026663 kr36 kr (5%)
5. mar. 2026699 kr36 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret