Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721288762542
Pris fra 1.029 krtil 1.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 670 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 912,34 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ
-35%1.029 kr
Før 1.578 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord med opbevaring er et super valg for alle, der vil have en stilfuld og praktisk arbejdsstation. Med sit slanke, moderne design passer skrivebordet perfekt ind i nutidige kontormiljøer. Den rektangulære form og matte finish giver et sofistikeret look, der fanger blikket i ethvert rum. Lavet af konstrueret træ og metal har det en glat overflade, der både ser godt ud og føles rart, hvilket gør det ideelt for både professionelle og kreative typer. Designet til forskellige behov, så tilbyder skrivebordet rigelig plads til computerarbejde, mens det også har masser af opbevaring til dine vigtige ting, hvilket sikrer et ryddeligt og effektivt arbejdsrum. Konstrueret træ: Mest lavet af konstrueret træ, hvilket giver skrivebordet en holdbar og robust konstruktion, der tåler at blive brugt dagligt. Materialet er valgt for sin slidstyrke, så det holder længe og er praktisk til hverdagens aktiviteter. Den glatte overflade tilføjer elegance og en behagelig fornemmelse, der gør dit arbejdsområde bedre.Gode opbevaringsmuligheder: Med hylder og hængslede døre tilbyder skrivebordet en masse opbevaringsmuligheder. Uanset om du gemmer filer, gadgets eller personlige ting, hjælper det med at holde orden og skabe et flot miljø. Hyldesystemet er alsidigt og dækker mange kontorbehov.Industrielt udtryk: Inspireret af urban loft-stile og lagerområder giver skrivebordet en industristil til dit kontor. Den kombinerer rå materialer med en mat finish, der gør overfladen ikke-reflekterende, så den passer godt ind i moderne omgivelser. Dens enkle og stilfulde form tilføjer karakter til enhver arbejdsplads.Holdbarhed med pæn finish: Den matte finish giver ikke kun et moderne look, men også en flad, ikke-reflekterende overflade. Gennem behandlinger beskytter denne finish materialet mod dagligt slid og gør det let at holde pænt. Kombinationen af funktionalitet og stil fremhæver værdien i både professionelt og privat...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 43.32g
EAN: 8721288762542
Varenr.: 1746798
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ
-34%1.050 kr
Før 1.598 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord med opbevaring er et super valg for alle, der vil have en stilfuld og praktisk arbejdsstation. Med sit slanke, moderne design passer skrivebordet perfekt ind i nutidige kontormiljøer. Den rektangulære form og matte finish giver et sofistikeret look, der fanger blikket i ethvert rum. Lavet af konstrueret træ og metal har det en glat overflade, der både ser godt ud og føles rart, hvilket gør det ideelt for både professionelle og kreative typer. Designet til forskellige behov, så tilbyder skrivebordet rigelig plads til computerarbejde, mens det også har masser af opbevaring til dine vigtige ting, hvilket sikrer et ryddeligt og effektivt arbejdsrum. Konstrueret træ: Mest lavet af konstrueret træ, hvilket giver skrivebordet en holdbar og robust konstruktion, der tåler at blive brugt dagligt. Materialet er valgt for sin slidstyrke, så det holder længe og er praktisk til hverdagens aktiviteter. Den glatte overflade tilføjer elegance og en behagelig fornemmelse, der gør dit arbejdsområde bedre.Gode opbevaringsmuligheder: Med hylder og hængslede døre tilbyder skrivebordet en masse opbevaringsmuligheder. Uanset om du gemmer filer, gadgets eller personlige ting, hjælper det med at holde orden og skabe et flot miljø. Hyldesystemet er alsidigt og dækker mange kontorbehov.Industrielt udtryk: Inspireret af urban loft-stile og lagerområder giver skrivebordet en industristil til dit kontor. Den kombinerer rå materialer med en mat finish, der gør overfladen ikke-reflekterende, så den passer godt ind i moderne omgivelser. Dens enkle og stilfulde form tilføjer karakter til enhver arbejdsplads.Holdbarhed med pæn finish: Den matte finish giver ikke kun et moderne look, men også en flad, ikke-reflekterende overflade. Gennem behandlinger beskytter denne finish materialet mod dagligt slid og gør det let at holde pænt. Kombinationen af funktionalitet og stil fremhæver værdien i både professionelt og privat brug.Samling og pleje: Leveres som en komplet enhed med detaljerede instruktioner, men to personer skal hjælpe med at samle det. Pas på ved rengøring, så undgår du skrappe kemikalier og slibemidler for at holde det pænt. Regelmæssig rengøring med en tør klud hjælper med at bevare det slanke design og holde det i topform. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 140 x 50 x 75 CM (L x B x H)Vægt: 38.3 kgRigelig opbevaringSlidstærkMed 2 hylderRammemateriale: Konstrueret træMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 140 x 50 x 75 cm
Vægt: 43.32g
EAN: 8721288762542
Varenr.: 1746798
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ
-34%1.050 kr
Før 1.598 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 140 x 50 x 75 cm
Vægt: 43.32g
EAN: 8721288762542
Varenr.: 1746798
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ
1.104 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Skrivebord 140X50X75 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
2Livera DK1.050 kr1.119 krKøb
3Vivas DK1.050 kr1.119 krKøb
4DesignShoppen1.104 kr1.104 krKøb
5BoligRetning1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 912,34 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 1.229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.074 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bord med hylde Gammelt træ 140 x 50 x 75 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.029 kr200 kr (16%)
30. mar. 20261.229 kr191 kr (18%)
29. mar. 20261.038 kr
28. mar. 20261.038,18 kr190,82 kr (16%)
26. mar. 20261.229 kr173,66 kr (16%)
25. mar. 20261.055,34 kr143 kr (16%)
21. mar. 2026912,34 kr145,66 kr (14%)
9. mar. 20261.058 kr171 kr (14%)
8. mar. 20261.229 kr171 kr (16%)
6. mar. 20261.058 kr171 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret