Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158934475
Pris fra 909 krtil 1.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ
-35%909 kr
Før 1.398 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne skrivebord blander enkelhed med funktionalitet. Det giver dig en stilren og fleksibel løsning til dit hjem eller kontor. Med sine rene linjer og minimal besvær passer det perfekt ind i forskellige indretninger - hvad enten det er i stuen, studiet eller soveværelset. Hvis du leder efter noget, der kombinerer form og funktion i dit arbejdsområde, så er dette lige det, du skal have. Elegant konstrueret træ Bygget af høj kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord både holdbart og ser stilfuldt ud. Den glatte overflade er behagelig at arbejde på, og teksturen tilføjer et pænt præg til ethvert rum. Dette valg af materiale sikrer, at det holder længe og ser godt ud i lang tid.Rummelig opbevaring Med hylder og skuffer i konstrueret træ tilbyder skrivebordet masser af opbevaringsmuligheder. De er perfekte til bøger, kontorartikler og andre ting, så du kan holde dit arbejdsområde ryddeligt. Det er alsidigt nok til at dække alle dine opbevaringsbehov.Justérbart bogskab En af de gode funktioner ved skrivebordet er det justerbare bogskab, som kan placeres på begge sider for at matche dit rums layout. Denne fleksibilitet giver dig frihed til at indrette, som du vil.Passer til forskellige stilarter Det passer perfekt ind i kontorer, soveværelser, studier og stuer takket være sit moderne, rene design. Dets alsidighed sikrer, at det passer til dine specifikke pladsbehov.Vigtig vedligeholdelse For sikker montering og vedligeholdelse skal du følge producentens anvisninger. Tjek jævnligt bogreolen for stabilitet og undgå hårde rengøringsprodukter for at holde overfladen flot. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 131.5 x 50 x 106.5 CM (L x B x H)Vægt: 36.2 kgSimplistiskModerneRigelig opbevaringBogskab kan monteres til venstre eller højre for skrivebordetMed skuffe<...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 39.17g
EAN: 8721158934475
Varenr.: 1713040
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ
-34%930 kr
Før 1.418 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne skrivebord blander enkelhed med funktionalitet. Det giver dig en stilren og fleksibel løsning til dit hjem eller kontor. Med sine rene linjer og minimal besvær passer det perfekt ind i forskellige indretninger - hvad enten det er i stuen, studiet eller soveværelset. Hvis du leder efter noget, der kombinerer form og funktion i dit arbejdsområde, så er dette lige det, du skal have. Elegant konstrueret træ Bygget af høj kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord både holdbart og ser stilfuldt ud. Den glatte overflade er behagelig at arbejde på, og teksturen tilføjer et pænt præg til ethvert rum. Dette valg af materiale sikrer, at det holder længe og ser godt ud i lang tid.Rummelig opbevaring Med hylder og skuffer i konstrueret træ tilbyder skrivebordet masser af opbevaringsmuligheder. De er perfekte til bøger, kontorartikler og andre ting, så du kan holde dit arbejdsområde ryddeligt. Det er alsidigt nok til at dække alle dine opbevaringsbehov.Justérbart bogskab En af de gode funktioner ved skrivebordet er det justerbare bogskab, som kan placeres på begge sider for at matche dit rums layout. Denne fleksibilitet giver dig frihed til at indrette, som du vil.Passer til forskellige stilarter Det passer perfekt ind i kontorer, soveværelser, studier og stuer takket være sit moderne, rene design. Dets alsidighed sikrer, at det passer til dine specifikke pladsbehov.Vigtig vedligeholdelse For sikker montering og vedligeholdelse skal du følge producentens anvisninger. Tjek jævnligt bogreolen for stabilitet og undgå hårde rengøringsprodukter for at holde overfladen flot. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 131.5 x 50 x 106.5 CM (L x B x H)Vægt: 36.2 kgSimplistiskModerneRigelig opbevaringBogskab kan monteres til venstre eller højre for skrivebordetMed skuffeMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 131.5 x 50 x 106.5 cm
Vægt: 39.17g
EAN: 8721158934475
Varenr.: 1713040
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ
-34%930 kr
Før 1.418 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 131.5 x 50 x 106.5 cm
Vægt: 39.17g
EAN: 8721158934475
Varenr.: 1713040
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Artisan Egetræ 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ
974 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Med Hylde Artisan Eg 131,5 X 50 X 106,5 Cm Konstrueret Træ
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK909 kr909 krKøb
2Livera DK930 kr999 krKøb
3Vivas DK930 kr999 krKøb
4DesignShoppen974 kr974 krKøb
5BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ i 170 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 970 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Bord med hylde artisan eg 131,5 x 50 x 106,5 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026909 kr10 kr (1%)
5. maj 2026919 kr69,13 kr (7%)
4. maj 2026988,13 kr8,13 kr (1%)
19. apr. 2026980 kr69 kr (7%)
18. apr. 20261.049 kr69 kr (7%)
17. apr. 2026980 kr69 kr (7%)
16. apr. 20261.049 kr69 kr (7%)
6. apr. 2026980 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026981 kr62 kr (7%)
28. mar. 2026919 kr130 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret