Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251589
Pris fra 499 krtil 699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-17%499 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: Røget egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 50 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 16.9 kgSlidstærkRigelig opbevaringIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251589
Varenr.: 1614405
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-16%519 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 50 x 76 cm
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251589
Varenr.: 1614405
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-16%519 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 50 x 76 cm
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251589
Varenr.: 1614405
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Røget eg 90 x 50 x 76 cm
526 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm
-22%699 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK499 kr499 krKøb
2Livera DK519 kr588 krKøb
3Vivas DK519 kr588 krKøb
4DesignShoppen526 kr526 krKøb
5BoligRetning699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm i 127 dage. Laveste pris i perioden er 452 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 479 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Røget eg / 90 x 50 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026499 kr30 kr (6%)
5. maj 2026529 kr40 kr (8%)
16. feb. 2026489 kr18 kr (4%)
14. feb. 2026471 kr
13. feb. 2026471,24 kr17,76 kr (4%)
12. feb. 2026489 kr21 kr (4%)
7. feb. 2026468 kr21 kr (4%)
6. feb. 2026489 kr21,33 kr (5%)
5. feb. 2026467,67 kr1,67 kr (0%)
4. feb. 2026466 kr14 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret