Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251121
Pris fra 419 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 388 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-18%419 kr
Før 512 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 40 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 12.4 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 13.9g
EAN: 8721158251121
Varenr.: 1620134
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm
435 kr
Til butik
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm billede

Produktinformation

Dette kompakte skrivebord til skrivning, er designet med nutidens arbejdspladser i tankerne og byder både på funktionalitet og æstetisk appeal. Med et minimalistisk og rent look, passer skrivebordet perfekt til små kontoropsætninger eller hjemmestudier, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Skriveborde
EAN: 8721158251121
Varenr.: 10157571834185
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-17%440 kr
Før 532 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 80 x 40 x 76 cm
Vægt: 13.9g
EAN: 8721158251121
Varenr.: 1620134
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Gammelt træ 80 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-17%440 kr
Før 532 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm
-21%549 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK419 kr419 krKøb
2DesignShoppen435 kr435 krKøb
3Livera DK440 kr509 krKøb
4Vivas DK440 kr509 krKøb
5BoligRetning549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 353 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 388 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Gammelt træ / 80 x 40 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026419 kr10,02 kr (2%)
28. mar. 2026408,98 kr10,02 kr (2%)
26. mar. 2026419 kr31 kr (8%)
16. mar. 2026388 kr20 kr (5%)
9. mar. 2026408 kr11 kr (3%)
8. mar. 2026419 kr11 kr (3%)
7. mar. 2026408 kr20 kr (5%)
6. mar. 2026388 kr31 kr (7%)
5. mar. 2026419 kr31 kr (8%)
18. feb. 2026388 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret