Gå til hovedindhold

creativ company Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5712854045773
Pris fra 37,95 krtil 48 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10,05 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Bomuldssnor, tykkelse 1 mm, pastelfarver, 8x5m/ 1 pk.
-27%37,95 kr
Før 51,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bomuldssnor, tykkelse 1 mm, pastelfarver, 8x5m/ 1 pk. billede

Produktinformation

Features: Colour: pastelfarver Material: Amount: 8x5 m/ 1 pack

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Bomuldssnor, tykkelse 1 mm, 8x5m
EAN: 5712854045773
Varenr.: 5712854045773
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M
-10%44,95 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bomuldssnor, tykkelse 1 mm, ass. farver,
48 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby37,95 kr37,95 krKøb
2Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb
3Nova Nordic A/S48 kr48 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M

PriceData har fulgt prisen på Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M i 179 dage. Laveste pris i perioden er 37,95 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 37,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bomuldssnor - Tykkelse 1 Mm - Forskellige Farver - 8x5 M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202637,95 kr10,05 kr (21%)
15. maj 202648 kr10,05 kr (26%)
10. maj 202637,95 kr10,05 kr (21%)
9. maj 202648 kr10,05 kr (26%)
7. maj 202637,95 kr10,05 kr (21%)
30. apr. 202648 kr10,05 kr (26%)
5. apr. 202637,95 kr10,05 kr (21%)
4. apr. 202648 kr10,05 kr (26%)
4. mar. 202637,95 kr10,05 kr (21%)
3. mar. 202648 kr10,05 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret