Gå til hovedindhold

Homeshop Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm

HomeshopTæpperEAN: 5713917007097
Pris fra 279 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274,55 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm
-26%279 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm billede

Produktinformation

Lækkert rundt tæppe i modellen Bombay fra House Nordic Tæppet er flettet i det fineste mønster, som skaber et hyggeligt udtryk. Lavet i den skønne skandinaviske stil. Størrelser: Ø90, Ø120, Ø150 og Ø180 cm Materiale: Jute

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5713917007097
Varenr.: 42365084238076
Gå til ebuy24 DK
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Broom tæppe Ø120 cm, natur jute
325 kr
Til butik
Broom tæppe Ø120 cm, natur jute billede

Produktinformation

Broom tæppe Ø120 cm, natur jute er en Tæpper i Natur farve, som bringer både stil og funktionalitet til dit hjem. Broom tæppe Ø120 cm, natur jute. Lækkert og moderne design. Charmerende og smukt tæppe flettet i Jute. Bind hvilket som helst rum sammen med et Broom Tæppe. Dette produkt er skabt med øje for detaljer, hvilket sikrer både æstetisk appel og høj holdbarhed. Det er designet med tanke på både funktionalitet og stil, hvilket gør det til det perfekte valg til ethvert rum i dit hjem. Materialerne, der er anvendt, er af høj kvalitet, hvilket giver produktet en lang levetid og sikrer, at det kan modstå daglig brug. Uanset om det er til opbevaring eller som en dekorativ tilføjelse, vil dette produkt løfte din indretning og bringe ekstra komfort og elegance ind i din bolig.

Produktspecifikationer

Mærke: House Nordic
Kategori: Tæpper
Størrelse: 120 cm x 1 cm
Vægt: 2.4g
Artikel nr.: 46-3981093
EAN: 5713917007097
Varenr.: 46-3981093
Gå til Billige Bolig Møbler
TrustScore 0 ud af 50,0
Bombay Tæppe - Tæppe, Flettet Jute, Natur Ø120 Cm
374 kr
Til butik
Bombay Tæppe - Tæppe, Flettet Jute, Natur Ø120 Cm billede

Produktinformation

Velkommen til vores seneste tilføjelse til vores samling af eksklusive tæpper - Bombay Tæppe i flettet jute, natur, ø120 cm. Dette tæppe er ikke kun et stykke stof til at dække dine gulve, det er et kunstværk, der vil forvandle dit hjem til et elegant og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HouseNordic
Kategori: Populære produkter,Tæppe,Alle produkter
Farve: Natur
Størrelse: L:120cm B:120cm H:0cm
EAN: 5713917007097
Varenr.: 8423108247829
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Rundt tæppe i flettet natur juten Ø120 cm - 3981093
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven279 kr279 krKøb
2ebuy24 DK325 kr374 krKøb
3Billige Bolig Møbler374 kr374 krKøb
4Homeshop DK399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm

PriceData har fulgt prisen på Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 274,55 kr (registreret d. 25. december 2025), højeste er 324 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 285 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bombay Gulvtæppe - Rundt i flettet natur jute 4 størrelser - Ø120 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026279 kr40 kr (13%)
29. apr. 2026319 kr40 kr (14%)
23. mar. 2026279 kr4,45 kr (2%)
6. mar. 2026274,55 kr4,45 kr (2%)
18. feb. 2026279 kr4,45 kr (2%)
11. feb. 2026274,55 kr49,45 kr (15%)
10. feb. 2026324 kr49,45 kr (18%)
4. feb. 2026274,55 kr4,45 kr (2%)
28. jan. 2026279 kr10 kr (3%)
26. jan. 2026289 kr10 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret