Gå til hovedindhold

BNT Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.)

BNTBogstøtterEAN: 7392265415075
Pris fra 66,19 krtil 169,86 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 103,67 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,65 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.19 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Bogstøtte Metal 20 cm Hvid
66,19 kr
Til butik
Bogstøtte Metal 20 cm Hvid billede

Produktinformation

Bogstøtte i solid grå lakeretmetal, 20 cm høj. Med gummimåtte til beskyttelse afunderlaget. Sælges parvis.

Produktspecifikationer

Mærke: BNT
Kategori: Bogstøtter
Farve: Hvid
EAN: 7392265415075
Varenr.: 102218
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.)
89 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bogstøtte i hvid metal 20cm.
122,5 kr
Til butik
Bogstøtte i hvid metal 20cm. billede

Produktinformation

Bogstøtter i lakeret metal med gummidutter som forebygger skader på underlaget. 2 stk. pr. pakke, prisen er pr. stk. Bogstøtterne er 20 cm. i højden, de har skridsikker bund, i gummi så de ikke ridser underlaget de står på.

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse kontorartikler
EAN: 7392265415075
Varenr.: 16574595
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bogstøtte metal 110x140x200mm 2stk
169,86 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko66,19 kr66,19 krKøb
2CS MEGASTORE DK89 kr128 krKøb
3Nova Nordic A/S122,5 kr122,5 krKøb
4RedOffice Konpap169,86 kr169,86 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.) i 157 dage. Laveste pris i perioden er 20,65 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 116 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 66,19 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Bogstøtte metal 20x20 cm hvid - (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202666,19 kr34,81 kr (34%)
18. apr. 2026101 kr34,81 kr (53%)
17. apr. 202666,19 kr34,81 kr (34%)
16. apr. 2026101 kr34,81 kr (53%)
15. mar. 202666,19 kr25,48 kr (63%)
8. mar. 202640,71 kr20,06 kr (97%)
4. mar. 202620,65 kr
3. mar. 202621,2 kr
2. mar. 202620,65 kr
28. feb. 202621,2 kr19,78 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret