Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158973467
Pris fra 509 krtil 949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 440 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 459,03 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ
-30%509 kr
Før 728 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne moderne bogreol — en fed opbevaringsløsning der vil give dit hjem et løft med sit stilfulde design. Lavet af solidt træ, nailer denne fristående enhed det moderne look med sine enkle linjer. Den passer perfekt ind i enhver stue og er ideel til at gemme dine yndlingsbøger og stilfulde småting. Forestil dig den på en solbeskinnet væg eller gemt væk i et hyggeligt læsehjørne — den vil smelte sammen med omgivelserne eller lave et statement, alt efter hvad du ønsker. Dens høje og rummelige design holder ikke kun tingene ordnede, men tilføjer også et pift af stil til din indretning, hvilket gør den både praktisk og elegant til moderne livsstil. Materialer: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, så denne bogreol er både stærk og holdbar. Træet giver den en solid base og holder formen, selv når den er fyldt med bøger og dekoration. Nyd det slanke look af konstrueret træ, der ligner naturligt træ og tilfører varme til dit rum.Inkluderede komponenter: Med robuste hylder gør denne reol det nemt at organisere dine sager. Hylderne kan rumme alt fra hardback romancer til dyrebare minder og dækker alle dine opbevaringsbehov. Hver hylde forbliver stærk under vægten, så alt holdes pænt og ordnet.Funktioner / Funktionalitet / Design: Det åbne design af bogreolen gør det let at tage og opbevare genstande. Dens fristående form giver dig mulighed for at placere den mod vægge eller bruge den til at adskille rum. Dette design passer perfekt ind i minimalistiske rum og fremmer en ordentlig, rod-fri livsstil.Anbefalede brug: Dette møbel er super fleksibelt og passer perfekt i stuer, hjemmekontorer eller studier. Brug det til at vise din bogsamling eller udstille fine dekorative genstande. Den fungerer godt både hjemme og på arbejdet og tilføjer et strejf af charme gennem organisering.Pleje & Vedligeholdelse: For at holde den pæn, giv den blot et stave med en tør klud regelmæssigt. Hold dig væk f...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 23.25g
EAN: 8721158973467
Varenr.: 1632075
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ
-29%530 kr
Før 748 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne moderne bogreol — en fed opbevaringsløsning der vil give dit hjem et løft med sit stilfulde design. Lavet af solidt træ, nailer denne fristående enhed det moderne look med sine enkle linjer. Den passer perfekt ind i enhver stue og er ideel til at gemme dine yndlingsbøger og stilfulde småting. Forestil dig den på en solbeskinnet væg eller gemt væk i et hyggeligt læsehjørne — den vil smelte sammen med omgivelserne eller lave et statement, alt efter hvad du ønsker. Dens høje og rummelige design holder ikke kun tingene ordnede, men tilføjer også et pift af stil til din indretning, hvilket gør den både praktisk og elegant til moderne livsstil. Materialer: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, så denne bogreol er både stærk og holdbar. Træet giver den en solid base og holder formen, selv når den er fyldt med bøger og dekoration. Nyd det slanke look af konstrueret træ, der ligner naturligt træ og tilfører varme til dit rum.Inkluderede komponenter: Med robuste hylder gør denne reol det nemt at organisere dine sager. Hylderne kan rumme alt fra hardback romancer til dyrebare minder og dækker alle dine opbevaringsbehov. Hver hylde forbliver stærk under vægten, så alt holdes pænt og ordnet.Funktioner / Funktionalitet / Design: Det åbne design af bogreolen gør det let at tage og opbevare genstande. Dens fristående form giver dig mulighed for at placere den mod vægge eller bruge den til at adskille rum. Dette design passer perfekt ind i minimalistiske rum og fremmer en ordentlig, rod-fri livsstil.Anbefalede brug: Dette møbel er super fleksibelt og passer perfekt i stuer, hjemmekontorer eller studier. Brug det til at vise din bogsamling eller udstille fine dekorative genstande. Den fungerer godt både hjemme og på arbejdet og tilføjer et strejf af charme gennem organisering.Pleje & Vedligeholdelse: For at holde den pæn, giv den blot et stave med en tør klud regelmæssigt. Hold dig væk fra vand og skrappe kemikalier, der kan skade træfinishen. Tjek hylderne indimellem for stabilitet, så de fortsætter med at holde. Korrekt pleje vil hjælpe denne reol med at forblive en elsket del af dit hjem i lang tid. Farve: SortMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 70 x 24 x 193.5 CM (L x B x H)Med 6 hylderOpbevaringsnummer: 6SlidstærkOpbevaringForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 70 x 24 x 193.5 cm
Vægt: 23.25g
EAN: 8721158973467
Varenr.: 1632075
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ
-29%530 kr
Før 748 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogskab Sort 70 x 24 x 193.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 70 x 24 x 193.5 cm
Vægt: 23.25g
EAN: 8721158973467
Varenr.: 1632075
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab Sort eg 70 x 24 x 193,5 cm Konstrueret træ
535 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm
949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK509 kr509 krKøb
2Livera DK530 kr599 krKøb
3Vivas DK530 kr599 krKøb
4DesignShoppen535 kr535 krKøb
5BoligRetning949 kr949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 450 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 549 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 504 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Bogreol/Rumdeler 70X24X 6 Niveauer Konstrueret Træ - Sort eg / 193,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026509 kr25,82 kr (5%)
25. apr. 2026534,82 kr3,82 kr (1%)
19. apr. 2026531 kr18 kr (3%)
18. apr. 2026549 kr18,47 kr (3%)
17. apr. 2026530,53 kr18,47 kr (3%)
16. apr. 2026549 kr18,47 kr (3%)
14. apr. 2026530,53 kr10,53 kr (2%)
6. apr. 2026520 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026519 kr18,5 kr (4%)
28. mar. 2026500,5 kr48,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret