Gå til hovedindhold

3 Sprouts Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie

3 SproutsMøbler til baby og småbørnForsidevendt bogopbevaringBørneværelse organiseringEAN: 0812895000610

Magisk grøn drage bogreol der skaber læseglæde og gør det nemt for børn at organisere deres bogsamling med forsidevendt opbevaring. Læs mere

Pris fra 439,95 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 209,05 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
3 Sprouts Bogreol - 62x25x61 cm - Drage
439,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
3 Sprouts - Bogreol Til Børn - Drage - Grøn
459,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
3 Sprouts Bogstativ - Den grønne drage
502 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3 Sprouts Bogreol, Dragon
528 kr
Til butik
Gå til SimplyOrganized
TrustScore 5 ud af 54,9
Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk439,95 kr439,95 krKøb
2Gucca.dk459,95 kr459,95 krKøb
3Teknikproffset DK502 kr561 krKøb
4Proshop DK528 kr567 krKøb
5SimplyOrganized649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

3 Sprouts Bogreol Til Børn - Drage - Grøn

3 Sprouts

Magisk grøn drage bogreol der skaber læseglæde og gør det nemt for børn at organisere deres bogsamling med forsidevendt opbevaring.

• drage bogreol
• børne bogreol
• 3 sprouts opbevaring
• billedbog reol
• grøn børnemøbel
• forsidevendt bogstativ
• Børneværelse organisering
• Forsidevendt bogopbevaring

Beskrivelse

Denne seje bogreol fra 3 Sprouts med grøn drage-design bliver vogter over barnets boglige univers. Den forsidevendte bogopbevaring gør det nemt for unge læsere at få øje på deres yndlingsbog, mens den lave højde sikrer at dit barn selv kan nå bøgerne. Det ideelle hjem for alle de store billedbøger som småbørn elsker, og med dimensioner på 61 x 62,2 x 25,4 cm er der plads til mange eventyr. Robust konstruktion i MDF og polyester stof med jernrør gør den holdbar til daglig brug. Lad den grønne dinosaur skabe magisk læseoplevelse!

Specifikationer

type:Forsidevendt bogopbevaring
farve:Grøn
bredde:25,4 cm
højde:61 cm
længde:62,2 cm
egnet_til:Billedbøger og småbørnsbøger
materiale:MDF, 100% polyester stof, jernrør

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvilken størrelse bøger passer til denne bogreol?

Reolen er specielt designet til billedbøger og større børnebøger med dimensioner der passer til den forsidevendte opbevaring.

Er bogreolen sikker for små børn?

Ja, med sin lave højde på 61 cm og robuste konstruktion i MDF og jernrør er den sikker og stabil til børns brug.

Hvor mange bøger kan reolen rumme?

Med dimensionerne 62,2 cm længde og 25,4 cm dybde kan den rumme 15-20 billedbøger afhængigt af tykkelse.

Skal bogreolen samles?

Ja, bogreolen leveres til selvsamling med medfølgende instruktioner og beslag.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie

PriceData har fulgt prisen på Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie i 178 dage. Laveste pris i perioden er 439,95 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 527 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 465 kr.

Den nuværende pris på 439,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bogreol til børn (flere varianter) Multi Træ 62cm x 25,4cm x 61cm Drg - Multi - 62cm x 25,4cm x 61cm - Pixie de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026439,95 kr20 kr (4%)
24. maj 2026459,95 kr20 kr (5%)
18. maj 2026439,95 kr10 kr (2%)
17. maj 2026449,95 kr10 kr (2%)
14. maj 2026439,95 kr40 kr (8%)
13. maj 2026479,95 kr30 kr (7%)
21. apr. 2026449,95 kr30 kr (6%)
20. apr. 2026479,95 kr30 kr (7%)
14. apr. 2026449,95 kr30 kr (6%)
13. apr. 2026479,95 kr30 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret