Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721288665546
Pris fra 509 krtil 533 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 507 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-26%509 kr
Før 692 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne boghylde er en super cool blanding af industrielt design og praktisk opbevaring, lavet specielt til dit moderne hjem. Den er bygget i konstrueret træ og har flotte stål-detaljer, så den ikke kun ser godt ud, men også er super praktisk. Den passer ind overalt fra en hyggelig stue til et dedikeret hjemme-kontor. Dens industrielle look tilføjer et moderne touch, der virker godt både hjemme og på arbejdet. Industriel charme: Denne boghylde har et råt, urbant look, inspireret af loft og lagerbygninger. Lavet med kvalitets konstrueret træ og slidstærkt stål, giver den et unikt præg i ethvert rum. Det åbne rammedesign gør det nemt at få fat i dine yndlingsbøger og vise dine dekorationer, så den virkelig bliver en del af rummets stemning.Rigelig opbevaring: Med tierede hylder har denne boghylde masser af plads til både bøger og pynt. Dens design giver dig frihed til at vise dine ting på kreative måder. Uanset om du vil opbevare et helt bibliotek eller vise specielle nips, holder det tierede look alt organiseret og stilfuldt.Justerbar stabilitet: Den kommer med justérbare fødder, så den står stabilt, selv på ujævne gulve. Du kan nemt sætte dine hylder op, og fokusere på, hvordan du vil arrangere din dekoration, uanset hvordan gulvet ser ud. De smarte nivelleringsfødder gør det let at passe ind i alle rum.Krydsstruktur support: Krydsdesignet tilføjer både styrke og lidt flair. De diagonale forstærkninger hjælper den med at forblive stærk, mens den ser godt ud. Desuden fanger de her detaljer blikket, og kombinerer klasse med holdbarhed.Tilpasset brug: Ved at bruge konstrueret træ og stål gør det, at den er robust og ser skarp ud længe. Træet har en flot åring som fancy hårdt træ, men kræver mindre vedligeholdelse og kan håndtere daglig slitage. Et hurtigt tørres med en klud holder den pæn, hvilket gør vedligeholdelse let og effektivt.

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 15.93g
EAN: 8721288665546
Varenr.: 1715230
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-26%530 kr
Før 712 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne boghylde er en super cool blanding af industrielt design og praktisk opbevaring, lavet specielt til dit moderne hjem. Den er bygget i konstrueret træ og har flotte stål-detaljer, så den ikke kun ser godt ud, men også er super praktisk. Den passer ind overalt fra en hyggelig stue til et dedikeret hjemme-kontor. Dens industrielle look tilføjer et moderne touch, der virker godt både hjemme og på arbejdet. Industriel charme: Denne boghylde har et råt, urbant look, inspireret af loft og lagerbygninger. Lavet med kvalitets konstrueret træ og slidstærkt stål, giver den et unikt præg i ethvert rum. Det åbne rammedesign gør det nemt at få fat i dine yndlingsbøger og vise dine dekorationer, så den virkelig bliver en del af rummets stemning.Rigelig opbevaring: Med tierede hylder har denne boghylde masser af plads til både bøger og pynt. Dens design giver dig frihed til at vise dine ting på kreative måder. Uanset om du vil opbevare et helt bibliotek eller vise specielle nips, holder det tierede look alt organiseret og stilfuldt.Justerbar stabilitet: Den kommer med justérbare fødder, så den står stabilt, selv på ujævne gulve. Du kan nemt sætte dine hylder op, og fokusere på, hvordan du vil arrangere din dekoration, uanset hvordan gulvet ser ud. De smarte nivelleringsfødder gør det let at passe ind i alle rum.Krydsstruktur support: Krydsdesignet tilføjer både styrke og lidt flair. De diagonale forstærkninger hjælper den med at forblive stærk, mens den ser godt ud. Desuden fanger de her detaljer blikket, og kombinerer klasse med holdbarhed.Tilpasset brug: Ved at bruge konstrueret træ og stål gør det, at den er robust og ser skarp ud længe. Træet har en flot åring som fancy hårdt træ, men kræver mindre vedligeholdelse og kan håndtere daglig slitage. Et hurtigt tørres med en klud holder den pæn, hvilket gør vedligeholdelse let og effektivt. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 80 x 30 x 118 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaringKrydsstrukturMaks. vægt: 20 kgForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 118 cm
Vægt: 15.93g
EAN: 8721288665546
Varenr.: 1715230
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ
-26%530 kr
Før 712 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 118 cm
Vægt: 15.93g
EAN: 8721288665546
Varenr.: 1715230
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Sort eg 80 x 30 x 120 cm Konstrueret træ
533 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK509 kr509 krKøb
2Livera DK530 kr599 krKøb
3Vivas DK530 kr599 krKøb
4DesignShoppen533 kr533 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ i 142 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 502 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bogreol Sort eg 80 x 30 x 118 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026509 kr30 kr (6%)
5. maj 2026539 kr20 kr (4%)
1. apr. 2026519 kr12 kr (2%)
28. mar. 2026507 kr12 kr (2%)
26. mar. 2026519 kr12 kr (2%)
16. mar. 2026507 kr12 kr (2%)
7. mar. 2026519 kr12 kr (2%)
6. mar. 2026507 kr12 kr (2%)
5. mar. 2026519 kr12 kr (2%)
18. feb. 2026507 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret